Районна газета

Молодіжна політика

ТАБОРУВАННЯ «ДУБОВИЦЬКА СІЧ»

У рамках виконання районної цільової комплексної програми «Молодь Кролевеччини» на 2016 – 2020 роки»  10-14 липня  2018 року проходило таборування «Дубовицька Січ» у селі Дубовичі  Кролевецького району організоване молодіжною громадською організацією «Кролевецький молодіжний клуб «Джура», керівник Микола ДОРОГІЙ.

Зареєструвалося 65 учасників з міст Кролевець, Конотоп, села Грунь Охтирського району, сіл Дубовичі, Бистрик Кролевецького району.

Чотири дні пролетіли дуже швидко. Молодим Українцям дуже сильно сподобалось таборування, нові знайомства та екскурсії на завжди залишаться в хороших спогадах юнаків та дівчат. Важка та насичена була теренова гра «Дубовицька Січ», але це і є справжня військово-патріотична гра, в якій іде вперта боротьба, яка загартовує дух переможця та відвагу, адже все наступне життя воно буде, такою собі боротьбою, на всіх життєвих етапах ти переможець, або переможений.

 

МОЛОДІЖНИЙ ЕКОЛОГІЧНИЙ ПРОЕКТ «5 ХВИЛИН»

З 4 по 8 червня 2018 року учнівська молодь Кролевецького району під керівництвом Олександра Лебедя стали учасниками молодіжного екологічного проекту «5 хвилин».

ФАХІВЦІ ІЗ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ ДОПОМОЖУТЬ ПЕРЕБОРОТИ СКЛАДНІ ЖИТТЄВІ ОБСТАВИНИ

Кролевецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є одним з ключових підрозділів районної державної адміністрації по забезпеченню соціальних послуг населенню на Кролевеччині.

«Фахівці із соціальної роботи, які працюють в центрі, відвідують, інспектують, здійснюють соціальний супровід сімей, дітей та молоді, які опинилися в складних життєвих обставинах разом із іншими суб’єктами соціальної роботи», - поінформувала на засіданні колегії районної державної адміністрації директор РЦСССДМ Наталія Кузюра.

НА КРОЛЕВЕЧЧИНІ ПРОХОДИТЬ АКЦІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

У рамках відзначення Міжнародної акції «16 днів проти насильства» та Дня спільних дій в інтересах дітей, за ініціативи служби у справах дітей, проведено «круглий стіл» на тему: «Насильство – це злочин».

«Проблема жорстокості та насильства у нашому суспільстві стає дедалі актуальнішою. Це пов’язано з багатьма соціально-економічними та психологічними чинниками», - наголосила на засіданні начальник служби у справах дітей Ірина Пугач.

 

БАГАТОДІТНА МАТИ З ОБТОВОГО ЛЮБОВ ПОПОВЧЕНКО ВІДЗНАЧЕНА ДЕРЖАВНОЮ НАГОРОДОЮ УКРАЇНИ

Указом Президента України від 23 серпня 2014 року № 668/2014 присвоєно почесне звання «Мати-героїня» жительці села Обтове Кролевецького району Любові Володимирівні Поповченко, матері п’ятьох дітей: двох доньок та трьох синів.

Вручити почесну нагороду матері-героїні до Обтового прибули голова Кролевецької районної державної адміністрації Олег Кучерявий, керівник апарату Кролевецької райдержадміністрації Олег Халецький, керуючий справами виконавчого апарату Кролевецької районної ради Юрій Цикал.