Районна газета

У ПАМ'ЯТІ ЛЮДСЬКІЙ БЕЗСМЕРТЯ ВОЇНІВ ПІДПІЛЛЯ

До 70-х роковин визволення України від фашистських загарбників серед школярів району проведено Конкурс на кращу пошукову роботу на тему підпільного опору під час німецької окупації краю.

«Завдячуючи активній позицій районної ветеранської організації, кожного року у нас проводяться різноманітні заходи, які спрямовані на патріотичне виховання молоді. Сторінки історії Кролевеччини, як і всієї України, в роки Другої Світової війни героїчні та трагічні і наше завдання зберегти пам’ять про всіх, хто цю історію писав, щоб залишити їх імена у вічності, ніколи не забути й подарувати їм безсмертя», -  сказав, під час нагородження, керівник апарату Кролевецької районної державної адміністрації Олег Халецький.

ДО ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ В ОСВІТНІХ ЗАКЛАДАХ КРОЛЕВЕЧЧИНИ ПІДІЙШЛИ ВІДПОВІДАЛЬНО

Як повідомив начальник управління освіти, молоді та спорту Кролевецької районної державної адміністрації Віктор Дісковський, харчування у загальноосвітніх навчальних закладах району розпочалося 2 вересня.

«Усі харчоблоки навчальних закладів підготовлені до роботи, забезпечені холодною і гарячою проточною водою та холодильним обладнанням. Відремонтовано технологічне обладнання, проведено внутрішні роботи по упорядкуванню і естетичному оформленню шкільних їдалень. Відповідними службами постійно проводиться контроль за якістю харчування», - підкреслив Віктор Дісковський.

ТВОРЧІ ЗДОБУТКИ ЮНИХ КРОЛЕВЧАН У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ «ОЧИМА ДИТИНИ ПРО БЮДЖЕТ КРАЇНИ»

Двоє обдарованих учнів  загальноосвітніх шкіл нашого міста стали переможцями  обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Очима дитини про бюджет країни».

«Я приємно вражений  як майстерно та доступно викладені на папері мовою мистецтва дитячі роздуми на таку складну та дорослу тематику як податки та бюджет країни»,- зазначив Сергій Сокол. Також головний податківець району подякував учасникам конкурсу дитячої творчості та запросив усіх дітей до участі в конкурсі в наступному році.

КРОЛЕВЧАНИ У ВИШИВАНКАХ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЗНАНЬ

День знань та початок навчального року школярі Кролевецького району зустріли в підвищеному патріотичному настрої, адже повсюди: на школах, державних установах, магазинах та приватних будівлях майоріли жовто-блакитні стяги, а звідусіль до своїх шкіл крокували сотні юнаків та дівчат у вишиваному вбранні.

Цього року дітлахи Кролевеччини долучилися до добровільної акції «Замість квітів  - допомога армії» і передали кошти на потребу військовим, замінивши букетики квітів на державну символіку.