Районна газета

НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ - СВОЄЧАСНА ДОСТАВКА ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ

   На початку червня поточного року з начальниками відділень поштового зв’язку Кролевецького району проведено семінар – нараду з питань оптимізації графіків роботи для забезпечення своєчасної доставки пенсійних виплат. Начальник відділу з виплати пенсій управління Пенсійного фонду України в районі  Лідія Макаренко  в своїй доповіді наголосила  на   дотриманні порядку виплати пенсій та недопущенні порушень вимог Інструкції “Про виплату та доставку пенсій, соціальних допомог національним оператором поштового зв’язку”.
   Головний спеціаліст  відділу надходження, прогнозування, платежів, обліку застрахованих осіб та контрольно - перевірочної роботи  Іван Бурдюг  зупинився  на питанях цільового використання коштів,  на  порушеннях, які найчастіше зустрічаються у оформленні виплатних документів.
   При розгляді питання оптимізації графіків виплати пенсій, звернуто увагу на рівномірний розподіл пенсійних коштів по  відділеннях поштового зв’язку  та в розрізі доставочних дільниць, переглянуті графіки виплати пенсій стосовно наповнення третьої декади.
   З боку начальника Центру обслуговування споживачів №1 міста Кролевець Любов Березняк порушилось питання стосовно заохочення  пенсіонерів в отриманні пенсій через відділення поштового зв’язку, а саме в наданні допомоги  при заповненні ними заяв та інших документів, доставці  товарів першої необхідності по домівках.