Районна газета

Спорт

Спорт

ЗМАГАННЯ З МІНІ-ФУТБОЛУ СЕРЕД СІЛЬСЬКИХ КОЛЕКТИВІВ ТА СПОРТИВНИХ КЛУБІВ КРОЛЕВЕЧЧИНИ

16 березня 2019 року у спортивному комплексі факультету педагогіки та психології Глухівського національного педагогічного університету ім. О.Довженко  відбулися районні змагання з міні-футболу серед сільських колективів фізичної культури в залік районних сільських спортивних ігор 2019 року, у яких взяли участь команди Дубовицької, Тулиголівської,  Спаської та Ярославецької сільських рад

ЧЕМПІОНАТ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ПАУЕРЛІФТИНГУ

У смт. Краснопілля 16 лютого відбувся чемпіонат Сумської області з пауерліфтингу та класичного пауерліфтингу серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат. У змаганнях приймали участь спортсмени з різних регіонів нашої області (Охтирка, Путивль, Краснопілля, Конотоп, Суми, Глухів та Кролевець).

Збірна команда кролевчан, тренер МСУ Денис КОНОВАЛЕНКО, була сформована з вихованців ДЮСШ «Олімп», спортсменів Кролевецької ОТГ та Кролевецького району.

РАЙОННІ СІЛЬСЬКІ СПОРТИВНІ ІГРИ

17 лютого 2019 року у спортивному залі Кролевецької дитячо-юнацької спортивної школи (районний будинок культури) відбулась командна першість району з настільного тенісу. У змаганнях взяли участь 12 команд з  Обтівської, Алтинівської, Дубовицької та Тулиголівської сільських рад

Змагання проводилися у два етапи за круговою системою, спортсмени на першому етапі були розподілені на 3 підгрупи, з яких дві кращі команди потрапляли до фінальної групи, треті-четверті місця грали за 7 – 12 місця.

ПЕРШІСТЬ РАЙОНУ З ФУТБОЛУ ДІСТАЛАСЬ ГОСТЯМ З КОРОПУ

Протягом червня-вересня в Кролевецькому районі проходила відкрита першість з футболу, в якій взяли участь команди з міста Кролевець, сіл Тулиголове, Дубовичі, Ленінське та гості з міста Короп, Чернігівської області.

Переможців та призерів турніру в актовому залі районної ради привітали заступник начальника управління освіти, молоді та спорту Микола Безверхий, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Юрій Цикал та голова федерації футболу в Кролевецькому районі Микола Лавринець.