Районна газета

Містобудівна діяльність

Інформація оновлена 12.09.2019 року

 

Повідомлення  про початок процедури розгляду та врахування

пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Відповідно до розпорядження голови Кролевецької Кролевецької районної державної адміністрації від 22 березня 2019 року № 75-ОД «Про розроблення  детального плану території земельної ділянки за межами села Буйвалове в адміністративних межах Буйвалівської сільської ради Кролевецького району» розроблений проект детального плану території земельної ділянки, площею 1,0 гектар, розташованої за межами населеного пункту села Буйвалове на території Буйвалівської сільської ради Кролевецького району Сумської області щодо зміни цільового призначення земельної ділянки із земельсільськогосподарського призначення на землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств з продажу та обслуговування сільськогосподарської техніки.

Детальним планом розглядається можливість розміщення дилерського центру з обслуговування та продажу сільхозтехніки, за рахунок земель приватної власності.

Детальний план території після затвердження є основним документом, який регламентує розміщення об'єкту містобудування, відведення земельної ділянки, будівництво та благоустрій територій, прокладку інженерних мереж тощо.

В проекті опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території площею 1,0 га. Запроектована земельна ділянка знаходиться за межами м. Кролевець, зі  сторони  його  південної межі. На земельній ділянці пропонується розмістити  дилерський центр з обслуговування та продажу сільськогостехніки.

Проект розроблений у відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ДБН «Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів»,  ДБН Б.1.1.14-2012 «Склад та зміст детального плану території». Враховані матеріали  Схеми планування території,  генерального плану м. Кролевець, план зонування  м. Кролевець,  матеріали проекту землеустрою.

Територія складається з будівлі сервісного центру загальною площею 1144 м², поєднує комплекс локацій та адміністративних приміщень, призначених для комплексної співпраці з аграріями.

Основні будівлі та споруди  розробки ДПТ: Дилерський центр, трансформаторна підстанція, насосна, контрольно-пропусктний пункт, пожежний резервуар,    свердловина технічної води, портал, стоянка для  тимчасового зберігання службового автотранспорту, майданчик демонстрації техніки, альтанка.

Замовник: Кролевецька районна державна адміністрація

Розробник:  Товариство з обмеженою відповідальністю «Мілабуд-2001».

Головний архітектор проекту – Любченков О.П.

Власником земельної ділянки є фізична особа Андрущенко О.М.

З проектом детального плану території земельної ділянки можна ознайомитись в приміщенні Буйвалівської сільської ради за адресою Кролевецький р-н, с. Буйвалове, вул. Центральна, 17, а також у відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Кролевецької районної державної адміністрації за адресою м. Кролевець, вул. Ярмаркова, 25  та на офіційному веб-сайті: Кролевецької районної державної адмнітрації: E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. або Буйвалівської сільської ради- This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Анцибор О.В., сільський голова Буйвалівської сільської ради Яценко Л.О.

Подання та прийом пропозицій здійснюється протягом одного місяця з дня оприлюднення повідомлення в газеті «Кролевецький вісник».

Пропозиції до проекту детального плану території приймаються за адресою: 41300, м. Кролевець, вул. Ярмаркова, 25, (05453) 5-15-75, (05453) 5-21-03, або 41353, Кролевецький  р-н, с. Буйвалове,  вул. Центральна, № 17, (05453) 5-24-62.  Письмові пропозиції приймаються на веб-сайті Кролевецької районної державної адмнітрації: E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. або Буйвалівської сільської ради - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Громадські обговорення  відбудуться о 11 годині 09 вересня 2019 року, у актовому залі сільської ради, за адресою: Кролевецький  р-н, с. Буйвалове,  вул. Центральна, 17.

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ЗА МЕЖАМИ СЕЛА БУЙВАЛОВЕ В АДМІНІСТРАТИВНИХ МЕЖАХ БУЙВАЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КРОЛЕВЕЦЬКОГО РАЙОНУ

Протокол громадських слухань щодо врахування громадських та приватних інтересів при розгляді детального плану території земельної ділянки, площею 1,0 гектар, розташованої за межами  населеного пункту села Буйвалове на території Буйвалівської сільської ради Кролевецького району Сумської області щодо зміни цільового призначення земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення на землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств з продажу та обслуговування сільськогосподарської техніки від 09.09.2019 року

 

Про розроблення детального плану

Головою Кролевецької Кролевецької районної державної адміністрації прийнято розпорядження від 22 березня 2019 року № 75-ОД «Про розроблення  детального плану території земельної ділянки за межами села Буйвалове в адміністративних межах Буйвалівської сільської ради Кролевецького району».

Передбачається розробити детальний план території земельної ділянки, площею 1,0 гектар, розташованої за межами  населеного пункту села Буйвалове на території Буйвалівської сільської ради Кролевецького району Сумської області щодо зміни цільового призначення земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення на землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств з продажу та обслуговування сільськогосподарської техніки.

З містобудівною документацією та прийнятим рішенням щодо її розроблення можна ознайомитися у відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Кролевецької районної державної адміністрації за адресою м. Кролевець, вул. Ярмаркова, 25  та  на офіційному веб-сайті Кролевецької районної державної адміністрації: E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

 

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК ДЛЯ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДАЧНОГО БУДІВНИЦТВА ЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕНОГО ПУНКТУ С.ПОГОРІЛІВКА НА ТЕРИТОРІЇ ОБТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕНОГО ПУНКТУ СЕЛА БИСТРИК НА ТЕРИТОРІЇ БИСТРИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КРОЛЕВЕЦЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК, ЯКІ РОЗТАШОВАНІ НА ТЕРИТОРІЇ ГРЕЧКИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КРОЛЕВЕЦЬКОГО РАЙОНУ (ЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕНОГО ПУНКТУ СЕЛА ПИРОТЧИНЕ)

ГЕНЕРАЛЬНІ ПЛАНИ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ КРОЛЕВЕЦЬКОГО РАЙОНУ

 

РЕЄСТР МІСТОБУДІВНИХ УМОВ ТА ОБМЕЖЕНЬ