Районна газета

ЗАКОН УКРАЇНИ "ПРО АМНІСТІЮ В 2014 РОЦІ" В ДІЇ

08 квітня 2014 року Верховна Рада України вперше з 2011 року прийняла Закон України  «Про амністію в 2014 році». Закон підписано виконуючим обов’язки Президента України та опубліковано у газеті «Голос України» від 18.04.2014 року № 77. Відтак Закон України «Про амністію в 2014 році» набув чинності.

06 травня цього року Верховною Радою України прийнято Закон України  «Про внесення змін до деяких законів України щодо застосування амністії  в Україні», що був опублікований в газеті «Голос України» 13.05.2014 року № 90 та набрав чинності з дня наступного за його опублікуванням.

ПОКРАЩУЮЧИ СИСТЕМУ ОВС УКРАЇНИ

   06.11.2013 року з 11.00 до 14.00 год в Кролевецькій РДА здійснював особистий прийом громадян за місцем їх роботи та проживання начальник відділу кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Сумській області Нетудихаткін Олег Анатолійович.
   На думку Олега Анатолійовича, проведення подібних виїзних заходів сприяє розвитку партнерських відносин з населенням, вивченню громадської думки та покращенню  діяльності ОВС України в Сумсьскій області

НА КРОЛЕВЕЧЧИНІ ПРИВІТАЛИ ДІЛЬНИЧНИХ ІНСПЕКТОРІВ МІЛІЦІЇ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Сьогодні, 18 червня служба дільничних інспекторів міліції відзначає своє професійне свято.

ДМИТРО КУЛИК: «ЩОБ НЕ ДОПУСТИТИ «ВРАДІЇВКИ» В РЕГІОНІ, МИ ПЕРЕВІРЯЄМО РОБОТУ МІСЦЕВИХ ВІДДІЛІВ УМВС - СПІВПРАЦЮ З ГРОМАДЯНАМИ, МІСЦЕВОЮ ВЛАДОЮ, ВІДКРИТІСТЬ ОРГАНІВ МВС, ЗАКОННІСТЬ ТА РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ ЇХ ДІЙ»

Про це повідомив начальник управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Сумській області, під час перебування в Кролевецькому районі, на засіданні колегії РДА, 24 липня 2013 року.

«Наразі, за наказом керівництва, ми вивчаємо оцінку дій міліції зі сторони громадян, адже наше основне завдання, бути ближче до народу. І в ході реформування міліції основним показником її роботи стає саме довіра населення», - зазначив начальник УБОЗ області.