Районна газета

Центр надання адміністративних послуг

Інформація оновлена 18.12.2019 року

Загальні відомості про Центр надання адміністративних послуг

Положення про Центр надання адміністративних послуг Кролевецької районної державної адміністрації   

Регламент Центру надання адміністративних послуг Кролевецької районної державної адміністрації (зміни внесені розпорядженням голови Кролевецької районної державної адміністрації від 12.11.2014 № 503-ОД)

Перелік адміністративних послуг

Перелік суб’єктів надання адміністративних послуг та перелік адміністративних послуг (із зазначенням зразків заяв, інформаційних та технологічних карток)

 

Підсумки роботи

Центру надання адміністративних послуг Кролевецької РДА за 2018 рік

За 2018 рік до Центру надання адміністративних послуг Кролевецької районної державної адміністрації надійшло 9943 звернення з яких переважна частина 85% - послуги  відділу у Кролевецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області. Серед загальної кількості послуг: 634 - послуги Державної міграційної служби щодо вклеювання фотокартки до паспорту громадянина України, 562 послуги Кролевецької РДА щодо затвердження технічної документації із землеустрою, видача будівельного паспорту забудови земельної ділянки та містобудівних умов, 182 – дозвільні послуги, 3 послуги щодо реєстрації створення громадських організацій. Впроваджено надання адміністративних послуг в електронній формі відділом у Кролевецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області, а саме надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, витягів  з технічної документації про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки, за звітний період надано 15 адміністративних послуг в електронній формі.

Згідно штатного розпису до складу сектору надання адміністративних послуг входить державний реєстратор, який опікується архівом реєстраційних справ. За 2018 рік до архіву надійшло близько 8,3 тисяч  реєстраційних справ щодо державної реєстрації нерухомого майна та 3 тисячі долучень до них, 324 реєстраційні справи по юридичних та фізичних осіб-підприємцях та 165 долучень до них, відправлено 10 реєстраційних справ у зв’язку зі зміною суб’єктом місця реєстрації. У зв’язку з екстериторіальністю, реєстраційні справи надходять не лише від державних реєстраторів та нотаріусів Кролевецького району, а й з усієї України.