Повідомлення про корупцію
Кролевецька районна державна адміністрація співпрацює із особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».
Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції в апараті Кролевецької районної державної адміністрації – Носовець Оксана Анатоліївна, завідувач юридичного сектору апарату Кролевецької районної державної адміністрації.
Контактний телефон (05453) 5 15 75 (дзвінки приймаються пн.-чт. з 8.00 до 17.15 години (з 17.15 год. на автовідповідач), п’ятниця з 8.00 до 16.00 години (з 16.00 год. на автовідповідач, у вихідні та святкові дні на автовідповідач)
Електронна скринька: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Зразок «Повідомлення про корупцію»
Ви можете залишити відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, а також підкріплене доказами, щодо осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а також щодо прирівняних до них осіб згідно із Законом «Про запобігання корупції» (далі – «уповноважена особа»). Всі повідомлення розглядаються уповноваженою особою з питання запобігання та виявлення корупції апарату Кролевецької районної державної адміністрації згідно з вимогами законодавства.
Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.
Співпраця з викривачами корупції
У Державній програмі щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015-2017 роки, затвердженій постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2015 № 265, з метою створення ефективного механізму захисту викривачів, передбачено розроблення методичних рекомендацій для застосування іншими державними органами щодо організації роботи з викривачами, у тому числі в частині обробки повідомлень про корупцію.
Європейська інтеграція та євроатлантичне співробітництво
УРЯД ЗАПУСТИВ ІНФОРМКАМПАНІЮ ПРО ПЕРЕВАГИ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ
В Україні стартувала урядова інформаційна кампанія «EUКраїна». Як передає урядовий портал, мета кампанії – підвищити обізнаність українців щодо переваг євроінтеграції
«Європейська інтеграція стосується всіх аспектів нашого життя – це краща освіта, більші можливості для українського бізнесу, зручні адміністративні послуги, захищені права споживача, якісні продукти на полицях магазинів. Кожен українець може пришвидшити рух України до ЄС, якщо буде слідувати європейським стандартам та цінностям. Саме тому ми запускаємо нову інформаційну кампанію, аби розповісти українцям, як імплементувати євроінтеграцію в кожен аспект нашого щоденного життя», – заявила віцепрем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга СТЕФАНІШИНА.
Більше про кампанію EUКраїна та про євроінтеграцію загалом можна дізнатися за посиланням: https://association4u.in.ua/
Довідково. Згідно з дослідженням КМІС, для 46,6 % українців євроінтеграція означає зміну якості роботи держави: зручні послуги, повага до громадянина, забезпечення всіляких умов для гідного життя та праці, для 38,1% – це життя за стандартами Євросоюзу: соціальними, економічними та правовими. 42,1 % вважають, що Президент України є голосом/обличчям євроінтеграції. Також 24,6 % опитаних не пов’язують конкретні реформи, що наразі відбуваються в Україні, з курсом країни на членство в ЄС.
За матеріалами Урядового порталу: https://www.kmu.gov.ua/news/v-ukrayini-startuvala-uryadova-informacijna-kampaniya-eukrayina