Районна газета

ВЕБ-ПОРТАЛ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

З метою покращення якості та оперативності обслуговування громадян, впровадження технологій електронного урядування в соціальній сфері Пенсійний фонд України розробив веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України

Адреса веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України: portal.pfu.gov.ua
Основна відмінність веб-порталу від сайту – це створення діалогу між органами Пенсійного фонду та його так званими контрагентами.

"ЄДИНЕ ВІКНО» - КОМПЛЕКСНА СИСТЕМА ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

З березня місяця управління Пенсійного фонду в Кролевецькому районі обслуговує пенсіонерів, страхувальників та інші верстви населення в зручних умовах. Це дає змогу покращити надання пенсійних послуг. 

Уникнути черг, оперативно опрацювати  звітну та пенсійну інформацію допомагає принцип «єдиного вікна».

ЗУСТРІЧ З МАЙБУТНІМИ ПЕНСІОНЕРАМИ

У Кролевецькому районному центрі зайнятості відбулася зустріч начальника відділу з призначення пенсій УПФУ в Кролевецькому районі Оксани Бобровицької з особами передпенсійного віку на тему: “Роз’яснення норм законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.

Серед присутніх були громадяни різного віку, яких цікавили питання змін в пенсійному законодавстві.

У ТРАВНІ 2014 РОКУ ПРОВЕДЕНО ІНДЕКСАЦІЮ ПЕНСІЙ

Частиною першою статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» передбачена індексація пенсій.

Протягом 2014 року зазначена норма залишається діючою, тому індексація пенсій провадитиметься відповідно до Закону України «Про індексацію грошових доходів населення» та Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 17.07.2003 р. №1078 (із змінами).

НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ - СВОЄЧАСНА ДОСТАВКА ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ

На початку червня поточного року з начальниками відділень поштового зв’язку Кролевецького району проведено семінар–нараду з питань оптимізації графіків роботи для забезпечення своєчасної доставки пенсійних виплат.

Начальник відділу з виплати пенсій управління Пенсійного фонду України в районі  Лідія Макаренко  в своїй доповіді наголосила на дотриманні порядку виплати пенсій та недопущенні порушень вимог Інструкції “Про виплату та доставку пенсій, соціальних допомог національним оператором поштового зв’язку”.