НА КРОЛЕВЕЧЧИНІ ВІДБУВСЯ ВИРІШАЛЬНИЙ ФУТБОЛЬНИЙ МАТЧ

1 червня на міському стадіоні «Спартак» у рамках 3 туру чемпіонату області з футболу зустрічалися команди Локомотив» (Кролевець) –«Велетень» (Глухів). Керівники району та міста відвідали матч, який є одним з вирішальних в Чемпіонаті області з футболу.
   "Для обох команд ця зустріч мала велике значення, оскільки для господарів перемога перед трьома виїзними турами давала б можливість закріпитися у верху турнірної таблиці і почувати себе більш впевненіше, а поразка для гостей, які перед початком чемпіонату зробили значні кадрові зміни у команді (запросили вісім гравців із обласного центру) й в попередніх турах зазнали дві поразки, означала б для команди кардинальні зміни", - наголосив заступник начальника управління освіти молоді та спорту РДА Микола Безверхий.
   Гості з перших хвилин захопили ініціативу і створили ряд небезпечних моментів у воріт кролевчан, але до середини тайму господарям вдалося провести ряд атак, які могли б завершитись голом, нажаль використати їх не вдалось і  перший тайм так і закінчився з рахунком 0 : 0. У другому таймі сценарій матчу не змінився, але стало зрозуміло, що цю гру виграє той, хто першим заб’є гол.
   Перевага цього разу була на боці гостей. Може єдина позиційна помилка захисту кролевчан на 63 хвилині, привела до того, що нападник глухівчан вийшов сам на сам з голкіпером і не схибив. Рахунок став 1 : 0 на користь «Велетня». Всі зусилля змінити рахунок залишились марними.
   Попереду команду чекає три виїздні гри у м. Суми з командою «СумДУ», у м. Ромни  з командою «СМС» та у м. Конотоп з минулорічним чемпіоном області командою «Шахтар».