Районна газета

НА КРОЛЕВЕЧЧИНІ, В ПЕРІОД ЛІТНЬОГО ОЗДОРОВЛЕННЯ, ДІТЯМ СТВОРЕНІ УМОВИ ДЛЯ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ

   У Кролевецькому районі реалізуються завдання та соціальні ініціативи Президента України щодо залучення дітей до занять фізичної культури і спортом, популяризації здорового способу життя.
   Так, протягом червня 2013 року, у районі проводився районний етап кубку шкільного футболу Сумщини, в якому взяло участь 11 футбольних команд загальноосвітніх закладів району. Переможець цих змагань - команда міської спеціалізованої школи №3. 14 червня вона взяла участь у зональних змаганнях кубку шкільного футболу Сумщини, які проходили у  м. Глухів, достойно представивши Кролевеччину на обласному рівні.
   У цей же час районною дитячо-юнацькою спортивною школою проводиться профільний оздоровчо-спортивний табір. Для 50 вихованців школи, юних баскетболістів, футболістів, легкоатлетів, дзюдоїстів, гравців з настільного тенісу тренерами закладу проводяться навчально-тренувальні збори, якими передбачаються щоденні дворазові тренування, контрольні ігри, турніри, змагання, прийом контрольних нормативів та комплекс відновлювальних заходів.  Юні спортсмени з великим задоволення відвідують спортивний табір і підвищують свою спортивну майстерність.
   Починаючи з 8 червня, щосуботи у м. Кролевець, у мікрорайоні «Шанхай», проводиться першість міста серед дворових та вуличних команд з міні-футболу. У змаганнях беруть участь 5 команд, які протягом двох місяців будуть визначати кращих гравців у вуличний футбол.
   З 17 червня, в першу зміну заміського оздоровчого табору «Ластівка», розпочався спортивний тиждень, яким передбачені різноманітні фізкультурно-спортивні заходи, вікторини та змагання.
   У Кролевецькому районі у 2013 році заплановано будівництво ігрового спортивного майданчика з синтетичним покриттям у селі Реутинці  на території Реутинського аграрного ліцею. З цією метою активізувалась робота щодо підготовки основи під майданчик, проведена зустріч з представником організації, яка буде проводити встановлення даного майданчика, визначені завдання, які необхідно виконати до встановленого терміну. Також,  головою районної державної адміністрації Олегом Шпринделем на території Дубовицької загальноосвітньої школи проведена нарада з сільським головою, місцевими підприємцями стосовно проведення реконструкції ігрового спортивного майданчика та встановлення нового майданчика з синтетичним покриттям.  За результатами наради уже розпочаті роботи по підготовці основи під майбутній ігровий майданчик.