Районна газета

ЧЕМПІОНАТ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ПАУЕРЛІФТИНГУ

У смт. Краснопілля 16 лютого відбувся чемпіонат Сумської області з пауерліфтингу та класичного пауерліфтингу серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат. У змаганнях приймали участь спортсмени з різних регіонів нашої області (Охтирка, Путивль, Краснопілля, Конотоп, Суми, Глухів та Кролевець).

Збірна команда кролевчан, тренер МСУ Денис КОНОВАЛЕНКО, була сформована з вихованців ДЮСШ «Олімп», спортсменів Кролевецької ОТГ та Кролевецького району.

На Краснопільськом помості кролевецькі спортсмени показали високі спортивні результати, також були встановлені рекорди області.

Зумів відзначитися на цих змаганнях і наш земляк із с. Дубовичі Лобода Дмитро, який у змаганнях серед юніорів у ваговій категорії понад 120 кг посів 1 місце, встановивши рекорди Сумської області у двох вправах - присіданні та становій тязі.

Дмитро лише півроку займається пауерліфтингом і уже досяг значних результатів на змаганнях обласного рівня. Сподіваємося, що під керівництвом досвідченого та іменитого тренера спортсмену до снаги підкорити і всеукраїнські висоти.

Успіхів тобі, Дмитре, та високих результатів.