Районна газета

НА ЗАСІДАННІ КОЛЕГІЇ РДА ЗАСЛУХАНО СТАН ВИКОНАННЯ БЮДЖЕТУ КРОЛЕВЕЦЬКОГО РАЙОНУ В ПЕРШОМУ ПІВРІЧЧІ 2013 РОКУ

   «Власні та закріплені доходи загального фонду зведеного бюджету Кролевецького району за січень – червень 2013 року збільшились на 1086,6 тисяч гривень або на 8,8 відсотків у порівнянні з аналогічним періодом 2012 року і склали 13478,7 тисяч гривень”, - повідомив начальник фінансовго управління РДА Сергій Кононенко.
   За його словами, протягом шести місяців 2013 року всіма самостійними бюджетами Кролевецького району досягнуто виконання затверджених планових показників.
   Рівень виконання власних та закріплених доходів загального фонду зведеного бюджету району склав 106 % до затвердженого планового показника. До доведеного контрольного показника МФУ на 2013 рік відсоток надходжень склав 46, 1 %.
   Основним джерелами наповнення доходної частини місцевиїх бюджетів є податок на доходи фізичних осіб та плата за землю.
   Як підкреслив С. А. Кононенко, активізація роботи органів місцевого самоврядування щодо надання в оренду земельних ділянок, посилення контролю за повнотою надходжень орендної плати та земельного податку, упорядкування обліку земель сприяли збільшенню надходжень плати за землю на 467 тисяч гривень. На 6,5 % збільшено надходжень від податку на доходи фізичних осіб.
   “Для забезпечення виконання статті 77 Бюджетного кодексу України головними розпорядниками коштів, де прораховувалась незабезпеченість при затвердженні бюджету, за І півріччя 2013 року було виконано заходів по економії бюджетних коштів на загальну суму 635, 7 тисячі гривень”, - зазначив С. А. Кононенко.