Районна газета

ЗА І ПІВРІЧЧЯ 2013 РОКУ ПРОСЛІДКОВУЄТЬСЯ СТАЛИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ КРОЛЕВЕЧЧИНИ

   «Протягом І півріччя 2013 року регіон плідно працював над виконанням програми Президента України Віктора Януковича „Україна для людей”, Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» та заходів з реалізації Стратегії розвитку Сумської області на період до 2015 року „Нова Сумщина – 2015”», йшлося у виступі заступника начальника управління-начальника відділу економічної стратегії розвитку території Кролевецької районної державної адміністрації Тетяни Харитонової, на засіданні колегії РДА, 24 липня.
   Як зазначила посадовець, обсяг реалізованої промислової продукції за січень-травень склав 45,3 мільйона гривень. Частка експорту в обсязі реалізованої продукції складає 37%.
   «На експорт з Кролевецького району відправляється продукція машинобудування та вироби з деревини. Країни, в які експортується наш товар – це Росія, Німеччина, Туреччина, Італія, Польща та Нідерланди», - поінформувала начальник відділу економічної стратегії розвитку території Кролевецької РДА.
   Суттєвий внесок у загальні результати промислової діяльності внесли ТОВ „АрмаПром”, філія ПАТ „Державна продовольчо-зернова корпорація України” „Кролевецький комбінат хлібопродуктів”, ДП „Кролевецьке лісомисливське господарство” та ТОВ „Укрсанліт”.
   «У січені-березні 2013 року, за рахунок власних коштів, промисловими підприємствами освоєно капітальних інвестицій в основний капітал в сумі 750 тисяч гривень», наголосила Тетяна Харитонова.