Районна газета

ГУБЕРНАТОРСЬКА СТИПЕНДІЯ – МАЙСТРИНІ КРОЛЕВЕЦЬКИХ РУКОТВОРІВ

Відповідно до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 21.01.2019 №34-ОД «Про призначення стипендій голови обласної державної адміністрації провідним творчим працівникам області у 2019 році»,

ураховуючи вагомі досягнення та значний внесок у розвиток і пропаганду національної культури,високу професійну майстерність, активну громадянську діяльність серед 20 стипендіатів Сумщини наша землячка, іменита майстриня художнього ткацтва Людмила Миколаївна МИНТУС.

Людмила Миколаївна МИНТУС - майстер виробничого навчання ДПТНЗ «Кролевецьке вище професійне училище», член національної Спілки народних майстрів України.

Плід її мозку, серця, душі і рук - сотні витворів небаченої краси. Одне з цих рукотворних див прикрашає штаб - квартиру ООН. За понад три десятки років роботи їй вдалось підготувати немалознаних в Україні майстринь красного переборного ткацтва. Вся її ніжно-трепетна душа віддана кролевецьким оберегам та вихованцям.

Як і на своїй малій батьківщині, так і далеко за її межами кролевецька берегиня популяризує кролевецькі узори - знані в світах наші рушники,проводить майстер-класи,бере участь у просвітницьких заходах - зустрічах, конференціях, семінарах.

Людмила Миколаївна внесла неоцінений вклад в скарбницю народних промислів України, збагативши її кролевецькими шедеврами.

Вітаємо Вас, берегиня кролевецьких рушників! Пишаємось Вами і зичимо натхнення й нових неповторних творчих доробків.