Районна газета

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА - ВЕТЕРАНСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ КРОЛЕВЕЧЧИНИ

Відповідно до розпорядження голови Кролевецької районної державної адміністрації від 20.11.2018 № 1329-ОД «Про Порядок отримання та використання коштів районного бюджету для надання на конкурсній основі фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів, осіб з інвалідністю, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» 25-29 січня в Кролевецькій районній державній адміністрації відбулись засідання  конкурсної комісії з відбору конкурсних пропозицій громадських організацій, що фінансуватимуться з районного бюджету у 2019 році.

П’ять проектів  запропонувала на розгляд  одна з найбільших громадських організацій району «Кролевецька районна  організація ветеранів України».

Члени конкурсної комісії ретельно познайомилися з наданими проектами «Ми - громадяни України», «Ми - нащадки героїв», «Надання допомоги в житті  учасникам Другої світової війни», «Ми відповідальні за наше майбутнє», «Сприяння реалізації потенціалу членів Кролевецької районної  організації ветеранів  у соціальній взаємодії».

 50 тис. грн. фінансової підтримки на реалізацію поданих проектів в 2019 році отримає громадська організація «Кролевецька районна  організація ветеранів України».

«З нинішнього року фінансування з місцевих бюджетів  громадських об’єднань ветеранів проходитиме виключно  за конкурсною процедурою з урахуванням положень Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті  на фінансову підтримку  громадських організацій ветеранів, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів  України  14.02.2018 року № 156», - резюмував  голова конкурсної комісії ,керівник апарату Кролевецької районної державної адміністрації Олег ХАЛЕЦЬКИЙ.