Районна газета

ГОЛОВИ ОТГ МАЮТЬ РОЗУМІТИ, ЩО ВОНИ НЕ ЦАРІ НА СВОЇХ ТЕРИТОРІЯХ, А ПРЕДСТАВНИКИ ВЛАДИ, ОБРАНІ ГРОМАДОЮ, ЯКІ ПОВИННІ ВИРІШУВАТИ ПРОБЛЕМИ ЛЮДЕЙ

На цьому наголосив під час засідання колегії облдержадміністрації очільник області Микола КЛОЧКО

Заслухавши учасників АТО щодо недостатнього приділення їм уваги збоку місцевої влади, особливо голови Кириківської об’єднаної територіальної громади, Микола Клочко зазначив, що Президентом України Петром ПОРОШЕНКОМ та Урядом гарантовані додаткові соціальні гарантії українським захисникам. І одним із першочергових завдань усіх рівнів влади в Сумській області є забезпечення соціального захисту учасників АТО та ООС.

«Облдержадміністрація виконує і надалі буде виконувати це завдання, поставлене керівництвом держави. Але сьогодні виникає питання взаємодії громадських організацій учасників АТО із органами влади на місцях. У такій співпраці є приємні приклади, це, зокрема, Сумський та Білопільський райони, Кролевецька ОТГ, Миколаївська ОТГ Білопільського району тощо, – підкреслив Микола Клочко. – Але, на жаль, є і приклади зверхнього ставлення керівників ОТГ до учасників бойових дій на Сході України. Ми не маємо допустити загострення ситуації у таких громадах. З цими випадками будуть розбиратися правоохоронні органи. А такі голови ОТГ мають розуміти, що вони не царі на своїх територіях, не латифундисти чи Маркізи Карабаси, а люди, які повинні працювати на благо своєї ж громади. Не вмієш працювати – то пиши заяву на звільнення».