Районна газета

ОБЛАСНА ВЛАДА ЗВІТУВАТИМЕ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ РЕМОНТУ ТА БУДІВНИЦТВА ДОРІГ ЗА 2018 РІК

1,2 мільярда гривень витрачено на реконструкцію доріг у Сумській області минулого року. Це удвічі більше, ніж у 2017 році і в 10 разів більше, ніж у 2013 році. Звідки надходили ці кошти та на які дороги витрачалися, а також про плани ремонту на 2019 рік та проблеми з утриманням доріг - на ці питання відповідатимуть представники обласної влади

На заході заплановані виступи першого заступника голови облдержадміністрації Вадима АКПЄРОВА, начальника обласного управління інфраструктури Володимира ДУДЧЕНКА, першого заступника Служби автомобільних доріг у Сумській області Сергія ОВЧАРЕНКА, директора ДП «Дороги Сумщини» Сергія БЕСАРАБА, директора Управління Укртрансбезпеки у Сумській області Ігоря ШЕВЕЛЯ, асистента директора Національного Секретаріату CoST Святослава АБРАМОВА.

Захід відбудеться 5 лютого 2019 року о 14:00 в аудиторії 213 Конгрес-центру СумДУ (вул. Покровська, 9/1, 2-й поверх).

Пряма трансляція відбуватиметься на сторінці облдержадміністрації у Facebook: https://www.facebook.com/Сумська-Обласна-Державна-Адміністрація-1438029333168005/ 

***

Захід відбудеться завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!». Окремі думки, які будуть висловлені під час заходу та у матеріалах, є відповідальністю організаторів і не обов’язково відображають погляди Агентства USAID або Уряду США.

Проект «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!» — п’ятирічна ініціатива USAID, яка має на меті допомогти Україні у зменшенні рівня корупції та підвищенні підзвітності та прозорості управління. Проект спрямований на розширення повноважень ключових урядових інституцій у боротьбі з корупцією, побудові громадської підтримки та участі в антикорупційних зусиллях та зменшенні толерантності громадян до корупції.

 

Відеоролик до заходу дивіться за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=N51thEncOQc