Районна газета

«НА КРОЛЕВЕЧЧИНІ СТАБІЛЬНО ПРОХОДИТЬ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН»

Так окреслив стан проходження опалювального сезону 2018-2019 років в районі начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Кролевецької районної державної адміністрації Олексій АНЦИБОР на апаратній нараді в районній державній адміністрації 04 лютого.

За словами посадовця, в зв’язку з пониження температури бюджетні організації збільшили споживання природнього газу на 2,151 тис. м3.

Заклади відділу освіти стовідсотково забезпечені твердим паливом, завезено 4100,0 м3. Температурний режим у закладах освіти дотримується.

Для оплати за теплопостачання районного будинку культури з початку поточного року виділено 265,555 тис. грн., за електропостачання – 21,491 тис. грн. У зв’язку з частковим фінансуванням районний будинок культури забезпечений коштами на оплату енергоносіїв включно до березня 2019 року.

КП «Кролевецька центральна районна лікарня» за 2018 рік повністю розрахувалася за спожиті енергоносії, заборгованість відсутня. Бюджетними асигнуваннями на оплату енергоносіїв та комунальних послуг на 2019 рік лікарня забезпечена на 59,4 %. Температурний режим дотримується, у відділеннях становить - +190, +220.Дрова для опалення туберкульозного кабінету заготовлені в повному обсязі. Однак не вирішеним питанням залишається проведення реконструкції теплопостачання будівлі поліклініки.

Районним центром первинної медико-санітарної допомоги укладені договори на 2019 рік на отримання енергоносіїв. Кошторисом на 2019 рік затверджено 1 млн. 798,7 тис. грн. на оплату комунальних послуг та енергоносіїв.Твердим паливом на опалювальний період 2018-2019 р.р. забезпечено стовідсотково. Температурний режим дотримується в усіх структурних підрозділах центру.

По КП «Акватермо» заборгованість за спожиті енергоносії відсутня.

Заборгованості за надані послуги з теплопостачання КП «Акватермо» немає. Температурний режим витримується відповідно до санітарних норм.

«Наразі необхідно завершити роботи по облаштуванню засобами дистанційної передачі даних вузли обліку газу на котельнях управління соціального захисту населення, фінансового управління районної державної адміністрації, управління Держказначейства в Кролевецькому районі»,- сказав посадовець.