Районна газета

ІІІ ЗИМОВЕ ТАБОРУВАННЯ «ДУБОВИЦЬКА СІЧ»

У рамках виконання Районної цільової комплексної програми «Молодь Кролевеччини» на 2016 – 2020 роки» 08 - 10 лютого 2019 року за підтримки сектору молоді та спорту Кролевецької районної державної адміністрації проходило зимове таборування «Дубовицька Січ» у селі Дубовичі Кролевецького району, організоване молодіжною громадською організацією «Кролевецький молодіжний клуб «Джура», керівник Микола ДОРОГІЙ.

Зареєструвалося 105 учасників з міст Суми, Кролевець, Конотоп, Шостка Сумської області, місто Прилуки Чернігівської області, сіл Дубовичі, Мутин Кролевецького району.

Три дні пролетіли дуже швидко. Молодим українцям дуже сильно сподобалось таборування, нові знайомства назавжди залишаться в хороших спогадах юнаків та дівчат. Важка та насичена була теренова гра «Дубовицька Січ», але це і є справжня військово-патріотична гра, в якій іде вперта боротьба, яка загартовує дух переможця та відвагу, адже все наступне життя воно буде, такою собі боротьбою, на всіх життєвих етапах ти переможець, або переможений.

За підтримки комунальної установи Сумської обласної ради «Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання» під час таборування була надана методична допомога, організовані ігри з лазертагу, пейнтболу, страйкболу, навчання з домедичної допомоги.