Районна газета

ІНВАЛІД ВІЙНИ ОТРИМАВ КВАРТИРУ В КРОЛЕВЦІ

   За дорученням голови Сумської обласної державної адміністрації Юрія Чмиря голова Кролевецької районної державної адміністрації Олег Шприндель разом з Кролевецьким міським головою Сергієм Ковтуном вручили ключі та ордер від однокімнатної квартири інваліду війни, який з 1992 року перебував на квартирному обліку в Кролевецькій міській раді - В’ячеславу Олексійовичу Дерискибі.
   «В Україні діє Програма «Забезпечення житлом інвалідів війни», згідно з якою дана категорія громадян поетапно забезпечується житлом. Президент України наголошує на важливості створення гідних умов життя, підвищення соціальних стандартів даній категорії населення. Його соціальні ініціативи покликані здійснити низку заходів із підвищення рівня соціального захисту найуразливіших верств, до яких насамперед належать інваліди війни. Тож і на Кролевеччині в цьому напрямку йде цілеспрямована робота», - підкреслив під час зустрічі з В.О. Дерискибою голова Кролевецької райдержадміністрації Олег Шприндель.
   Як поінформував міський голова Сергій Ковтун, у рамках виконання бюджетної програми на наше місто з державного бюджету було виділено 146,7 тисяч гривень для придбання квартири інваліду війни.
   Завдяки злагодженій роботі обласної, районної та міської влади, за безпосередньої підтримки Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації вдалося втілити в життя мрію В’ячелава Дерискиби та його сім’ї, які вже понад двадцять років чекають на власні квадратні метри.
   Щасливий власник квартири подякував керівництву району та міста, а також працівникам, які доклали зусиль до цієї клопіткої роботи за те, що вони допомогли йому отримати довгоочікуване житло.