Районна газета

ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ» ПРОЙШЛА В КРОЛЕВЕЦЬКОМУ ЦЕНТРІ ОБСЛУГОВУВАННЯ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ

   «Пріоритетним напрямком реалізації курсу державної політики у сфері справляння податків та зборів є розвиток партнерських відносин між органами Міндоходів та платниками податків», - зазначив начальник Кролевецького відділення Глухівської ОДПІ Сергій Сокол.
   Саме з цією метою 7 листопада 2013 року в Кролевці проведено Всеукраїнську акцію «Права та обов”язки», під час якої, фахівці Кролевецького відділення Глухівської ОДПІ розповсюджували в Центрі обслуговування платників податків серед відвідувачів брошури «Права та обов”язки платників податків та контролюючих органів», підготовлену Міністерством доходів і зборів України.
   Друковане видання містить інформацію про права та обов”язки платників податків, права контролюючих органів, обов”язки та відповідальність посадових осіб контролюючих органів.
   «Права платників податків є безпосереднім механізмом, який з одного боку сприяє належній та добровільній реалізації платником своїх обов”язків при сплаті податків, а з іншого – виступає важливою гарантією захисту від неправомірних дій контролюючих органів. Тому, проведена акція сприятиме підвищенню правової культури платників податків та налагодженню паритетних відносин з громадськістю та бізнесом», - вважає Сергій Сокол.
   Отримати брошуру «Права та обов”язки платників податків та контролюючих органів» можна у ЦОПП при Кролевецькому відділенні Глухівської ОДПІ.