Районна газета

ВДОСКОНАЛЮЮЧИ ПОЗАШКІЛЬНУ ОСВІТУ В КРОЛЕВЕЦЬКОМУ РАЙОНІ

   На базі Будинку дітей та юнацтва відбулася конференція педагогічних працівників позашкільних закладів на тему: «Позашкільна освіта та її роль у сучасному освітньому просторі Кролевецького району». Провели її заступник голови райдержадміністрації Валерій Хиля та начальник управління освіти, молоді та спорту РДА Віктор Дісковський.
   Як зазначалося на заході, у районі діє мережа позашкільних навчальних закладів художньо-естетичного, науково-технічного, фізкультурно-спортивного, еколого-натуралістичного профілів. Це - районні Станції юних техніків, туристів, натуралістів, Будинок дітей та юнацтва, ДЮСШ та дитячий оздоровчий  табір «Ластівка».
   «Президент України Віктор Янукович ставить завдання створення кожній дитині умов для розвитку творчих здібностей, підвищення рівня охоплення позашкільною освітою, пошуку оптимальних шляхів щодо розвитку і модернізації системи позашкільної освіти», - наголосив Валерій Хиля під час вступного слова.
   Начальник управління освіти, молоді та спорту РДА Віктор Дісковський поінформував: «Позашкільна освіта у нашому районі має потужну базу. У той час, коли Глава держави та Міністерство освіти і науки України вимагають охопити позашкільною освітою до 2015 року 85% дітей, ми займаємо друге місце в області – 94% дітей (2780 чол.) уже зараз».
   Заступник голови райдержадміністрації Валерій Хиля подякував педагогам за їхню працю та виділив кілька головних проблем позашкільної освіти району. Звертаючись до присутніх, він побажав успіхів, нових звершень та не зупинятися на досягнутому.
   Позашкільна освіта вирішує питання емоційного, фізичного та інтелектуального розвитку особистості. Водночас вона допомагає самореалізовуватися, включатися у суспільні відносини, входити у широкий світ. Адже діти – наше майбутнє. І треба робити все можливе задля їх успішного розвитку та виховання.

Детальніше на сайті: http://krolrda.gov.ua/