Районна газета

ВИЗНАЧЕНО КРАЩІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ КРОЛЕВЕЧЧИНИ З ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ МОЛОДІ

   Відповідно до Указу Президента України № 604/2012 від 19 жовтня 2012 року «Про заходи у зв'язку з відзначенням 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» в районі проведено ряд заходів з патріотичного виховання молоді, виховання шанобливого ставлення до пам'яті про Перемогу і ветеранів Великої Вітчизняної війни, а також вивчення героїчних сторінок історії Українського народу у період Великої Вітчизняної війни 1941- 1945 років.
   Так, 20 листопада, в районному Будинку дітей та юнацтва відбулося нагородження переможців районного конкурсу на кращий стан патріотичного виховання, що проводився у навчальних закладах району протягом вересня - жовтня 2013 року. Основною тематикою конкурсу була пошукова робота школярів на тему: «Наш край в період окупації»
   «Свій вклад в збереження пам’яті про грізні часи війни та подвиги наших дідів-прадідів вносить кожен навчальний заклад району, адже в рамках місячника патріотичного виховання вами проведено значну, цікаву і корисну роботу задля збереження пам’яті поколінь. Важливо, що учасники конкурсу пізнають історію на прикладах власних родин, адже майже в кожного хтось із рідних пройшов через горнило війни», - наголосив, звертаючись до учасників заходу, заступник голови Кролевецької райдержадміністрації Валерій Хиля.
   Перед присутніми виступили начальник управління освіти, молоді та спорту РДА Віктор Дісковський, заступник голови районної ради ветеранів, краєзнавець Федір Яковенко. Вони закликали молодь і надалі вивчати сторінки історії нашого народу, пам’ятати про подвиг славних предків, ніколи не забувати про страшні роки війни.
   Методист районного управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Наталія Васянович оголосила підсумки конкурсу. Як зазначила Наталія Михайлівна, із 17 навчальних закладів - учасників конкурсу, майже всі успішно справилися з задачею. Тож, враховуючи якість пошукової роботи за звітний період, різноманітність форм виховних заходів, відсоток охоплення учнів школи виховною роботою та дотримання вимог щодо оформлення робіт були визначені переможці. Ними стали: І місце - Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 ім. М. Лукаша, ІІ місце – Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 та ІІІ місце – Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7. Заохочувальними призами «за вагомий внесок у пошукову роботу» було відзначено учнів Кролевецької ЗОШ № 5 Олександру Ломаку та Діану Дорогу; Ярославецької ЗОШ Оксану Березну, Обтівської ЗОШ Ігоря Матеку. «За творчий підхід у висвітлення подій Великої Вітчизняної війни» - учениць Реутинської ЗОШ  Анастасію Душко та Кролевецької ЗОШ № 5  Альону Назаренко.
   Голова районної ради ветеранів Іван Балабон та ветеран Великої Вітчизняної війни Микола Ісаєнко вручили призерам конкурсу Грамоти та цінні подарунки.