Районна газета

Уточнення державного реєстру виборців

Шановні жителі Кролевеччини!

Використайте своє право на перевірку та уточнення своїх персональних даних у Державному реєстрі виборців. З метою уникнення помилок і невідповідностей  потрібно звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Кролевецької державної адміністрації.

Відділ знаходиться за адресою: м. Кролевець, пл. Миру, 1, Кролевецька районна державна адміністрація, кабінет №14. Відділ працює з 8-00 до 17-15, (в п’ятницю до 16-00).

При зверненні обов'язково мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України.

ШАНОВНІ ВИБОРЦІ!

31 березня 2019 року відбудуться вибори Президента України

З метою забезпечення реалізації вашого виборчого права, підготовки актуальних та достовірних списків виборців запрошуємо вас перевірити свої персональні дані, внесені до бази даних Державного реєстру виборців.

ТИМЧАСОВА ЗМІНА МІСЦЯ ГОЛОСУВАННЯ

Якщо у зв’язку з навчанням, роботою, виїздом за кордон чи іншими подіями виборець не може проголосувати на загальнодержавних виборах або всеукраїнському референдумі за зареєстрованим місцем проживання, він може тимчасово (на період їх проведення) змінити місце голосування

Порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси затверджено постановою Центральної виборчої комісії від 13 вересня 2012 року № 893.

ВІДДІЛ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ ЗВІТУВАВ ПРО СВОЮ РОБОТУ ЗА ПІДСУМКАМИ 2014 РОКУ

Про роботу, яка була проведена у 2014 році відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Кролевецької районної державної адміністрації, звітував начальник відділу Андрій КОРНІЄНКО на апаратній нараді при голові райдержадміністрації.

ЗАБЕЗПЕЧУЮЧИ ПОВНОТУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ У КРОЛЕВЕЦЬКОМУ РАЙОНІ

Відбулася нарада при керівнику апарату Кролевецької районної державної адміністрації  Олегу Халецькому з питань щодо взаємодії відділу ведення Державного реєстру виборців з виконавчими комітетами сільських рад.

«Одним з головних напрямків нашої діяльності залишається візуальний та автоматизований контроль повноти та коректності персональних даних Реєстру», - підкреслив начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Кролевецької районної державної адміністрації Андрій Корнієнко