Районна газета

ДО УВАГИ ЗАЦІКАВЛЕНИХ ОСІБ!

Кролевецька районна державна адміністрація повідомляє, що 26 грудня о 8 годині в залі засідань Кролевецької районної ради (пл.Миру,1 м.Кролевець) відбудеться громадське обговорення Перспективного плану розвитку Кролевецького району на 2019-2021 роки.

Запрошуємо всіх зацікавлених осіб прийняти участь в обговоренні Перспективного плану розвитку.

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу проектів, розроблених громадськими організаціями ветеранів, осіб з інвалідністю, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи,  для реалізації яких надаватиметься фінансова підтримка у 2019 році за рахунок коштів районного бюджету

Кролевецька районна державної адміністрації оголошує конкурс проектів, розроблених громадськими організаціями ветеранів війни, осіб з інвалідністю, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, (далі – громадські організації), для реалізації яких надаватиметься фінансова підтримка у 2019 році за рахунок коштів районного бюджету.

ДО ВІДОМА ЧЛЕНІВ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ КРОЛЕВЕЦЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», плану роботи громадської ради на 2018 рік 20 грудня 2018 року о 13 годині 30 хвилин  в залі засідань районної ради відбудеться засідання громадської ради.

На розгляд виноситимуться наступні питання:

1. Про проект Програми економічного і соціального розвитку Кролевецького  району на 2019 рік у рамках реалізації Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програми економічного і соціального розвитку України».

2. Про проект бюджету Кролевецького району на 2019 рік.

3. Про реалізацію проектів фінансово підтриманих Сумською обласною державною адміністрацією

4. Про розвиток підприємництва на Кролевеччині.

Явка на засідання представників інститутів громадянського суспільства обов’язкова.

Голова громадської ради                                    Г.Д.Лукаш

ДО ВІДОМА ЧЛЕНІВ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ КРОЛЕВЕЦЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», плану роботи громадської ради на 2018 рік 06  вересня  2018 року о 13 годині 30 хвилин в залі засідань Кролевецької районної ради відбудеться засідання громадської ради.

На розгляд виноситимуться наступні питання:

1. Про створення нових робочих місць на Кролевеччині.

2. Про соціальний захист вразливих верств населення  та надання субсидій.

3. Про  збереження  історико-культурної спадщини Кролевеччини.

4. Про розвиток позашкілля в районі.

Явка на засідання представників інститутів громадянського суспільства обов’язкова.

 

Голова громадської ради                                              Г.Д.Лукаш

ПОРЯДОК ДОПУСКУ ПРАЦІВНИКІВ ДО САМОСТІЙНОГО ВИКОНАННЯ РОБІТ, ЯК ЗАХІД ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ВИРОБНИЧОМУ ТРАВМАТИЗМУ НА ПІДПРИЄМСТВІ

Порядок проведення навчання, перевірки знань, інструктажів з питань охорони праці, проведення стажування, дублювання та допуску до самостійної роботи працівників підприємств регламентується «Типовим положенням про проведення навчання та перевірки знань працівників з питань охорони праці» НПАОП 0.00-4.12-05 (далі – Положення). Для запобігання помилок у практичній роботі більш детально розглянемо послідовність проведення цих процедур з новоприйнятими працівниками й деякі нюанси, не визначені Положенням.