Районна газета

НА СУМЩИНІ НАДАЄТЬСЯ БЮДЖЕТНА ПІДТРИМКА НА ПІДГОТОВКУ ФАХІВЦІВ З РЕГІОНАЛЬНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ

На Сумщині третій рік поспіль діє регіональне замовлення на підготовку фахівців з регіонального менеджменту. Субвенція для органів місцевого самоврядування на визначені цілі передбачена Програмою розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року, яку затверджено рішенням сесії Сумської обласної ради від 07 жовтня 2016 року.

У 2017 році з обласного бюджету профінансовано підготовку 18 фахівців за освітньою магістерською програмою «Регіональний менеджмент». Загальна сума фінансування становила 228 тис. гривень.

Загалом напрям Програми «Підвищення кваліфікації відповідних менеджерів органів місцевого самоврядування» передбачає підготовку фахівців в обсязі 25 місць цільового набору в рік за освітнім ступенем «Магістр» магістерського курсу «Регіональний менеджмент» у вищих навчальних закладах Сумської області за замовленням органів місцевого самоврядування, об’єднаних територіальних громад, сільських, селищних рад.

Підготовка фахівців з регіонального менеджменту здійснюється за заочною або заочно-дистанційною формою навчання. Строк підготовки фахівців з регіонального менеджменту становить до 16 місяців. На навчання направляються особи, які працюють в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, інших установах, організаціях, на які поширюється дія Законів України «Про державну службу» і «Про службу в органах місцевого самоврядування», мають стаж державної служби, служби в органах місцевого самоврядування не менш як один рік та не досягли
45 років на момент подання документів до Конкурсної комісії.

Програмою передбачається фінансування з обласного бюджету за цим напрямком впродовж 2018-2020 років в обсязі 300 тис. грн. щорічно.