Районна газета

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТЕЛІВ СЕЛА ЯКІСНОЮ ПИТНОЮ ВОДОЮ – ЦЕ ОДИН З ШЛЯХІВ РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКИХ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ

   У Кролевецькому районі, завдяки зусиллям всіх гілок влади і населення, реалізується Швейцарсько-український проект "Підтримка децентралізації в Україні" DESPRO.
   «Як відомо, в селах Камінь та Ленінське закінчилася реалізація ІІ етапу впровадження проекту DESPRO на Кролевеччині. Завдяки даному проекту, понад 1300 жителів цих населених пунктів, покращили якість свого життя. Загальна вартість виконаних робіт, що фінансувалися з трьох сторін: фонду DESPRO, населення сіл та органів місцевого самоврядування, склала більше мільйона гривень», - повідомив, під час зустрічі з членами кооперативу «Спаський» в селі Ленінське, заступник голови Кролевецької районної державної адміністрації Андрій Писаренко.
   Як повідомив А. М. Писаренко, роботи по підключенню населення до водопровідної мережі, протяжність якої понад 10 кілометрів, в Ленінському тривають. Завдячуючи досвіду, знанням та підтримці з боку організаторів проекту DESPRO, самоорганізації населення, жителі вулиць Куликовка та Невечерівка вирішили продовжити будівництво водогону до своїх осель, вступивши в кооператив «Спаський», вступний внесок в якому складає понад 5 тисяч гривень. Як завжди, організаційно-фінансову підтримку громаді надали депутати сільської ради, виділивши з сільського бюджету 50 тисяч гривень.
   Після участі Андрія Писаренка в засіданні обласної наглядової ради зі сприяння реалізації на території Сумської області ІІІ фази Швейцарсько-українського проекту "Підтримка децентралізації в Україні" DESPRO в районі ведеться організаційна робота щодо запровадження на території Кролевецького району наступної фази проекту, до якої планується долучити села Любитове та Реутинці, в яких існує проблема з якісними водопостачанням.