Районна газета

Консультування з громадськістю

Інформація оновлена 27.12.2019 року

Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2020 рік Кролевецької районної державної адміністрації

Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2019 рік Кролевецької районної державної адміністрації

Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік Кролевецької районної державної адміністрації

Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2017 рік Кролевецької районної державної адміністрації

Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2016 рік Кролевецької районної державної адміністрації

Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2015 рік Кролевецької районної державної адміністрації

Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2014 рік Кролевецької районної державної адміністрації

Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2013 рік Кролевецької районної державної адміністрації

Постанова КМУ від 3 листопада 2010 р. N 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики"

Порядок проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики

Обговорення проектів нормативно-правових актів

Механізм громадського контролю

ОГОЛОШЕННЯ!

ДО ВІДОМА ІНСТИТУТІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА КРОЛЕВЕЧЧИНИ!

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 року № 668 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996» громадська рада при Кролевецькій районній державній адміністрації достроково припинила свою діяльність. Для забезпечення відкритості, прозорості та публічності у діяльності органів виконавчої влади, здійснення громадського контрою за їх діяльністю оголошується формування нового складу громадської ради при Кролевецкій районній державній адміністрації.

Установчі збори по формуванню оновленої громадської ради відбудуться 27 січня 2015 року, о 15-00 годині, в актовому залі Кролевецької районної державної адміністрації. Ініціативна група з проведення установчих зборів визначена розпорядженням голови Кролевецької районної державної адміністрації від 15.12.2014 № 569-ОД «Про ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Кролевецькій районній державній адміністрації».

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

- рішення керівника інституту громадянського суспільства,  якщо інше не передбачено його установчими документами,  про делегування представника для участі в установчих зборах,  посвідчене  печаткою (у разі наявності);

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

За 10 календарних днів до проведення установчих  зборів приймання заяв для участі у них припиняється.

Відповідальна особа за прийняття документів, секретар ініціативної групи Краснопольська С.В., тел. 5-14-86, електронна пошта: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

За довідками звертатися до сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату Кролевецької районної державної адміністрації за тел.. 5-14-86. Адреса: м. Кролевець, площа Миру, 1.

Оголошення!

У зв’язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України  від 01 березня 2014 р № 79 «Про встановлення змін  у додатки 1 і 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 26 грудня 2011р.№ 1399», розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації  від 15.04.2014 № 14-АГП  та додатку 1 розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації  від 03.04.2014 № 11-АГП «Про встановлення ліміту легкових автомобілів,що обслуговують  районні державні адміністрації, апарат та структурні підрозділи Сумської обласної державної адміністрації», розпорядження голови Кролевецької районної державної адміністрації від 10.04.2014 № 8-АГП «Про встановлення ліміту легкових автомобілів,що обслуговують  апарат та структурні підрозділи Кролевецької  районної державної адміністрації» вивільняються автомобілі, які в подальшому будуть реалізовані шляхом продажу на аукціоні, а саме:

ГАЗ-2410, 1991 року випуску - апарат Кролевецької  районної державної адміністрації;

УАЗ 31512, 1988 року випуску  - управління соціального захисту населення Кролевецької  районної державної адміністрації;

УАЗ 31512, 1993 року випуску  - управління агропромислового розвитку Кролевецької  районної державної адміністрації;

УАЗ 31514, 1998 року випуску  - управління агропромислового розвитку Кролевецької  районної державної адміністрації

Порядок реалізації автомобілів Кролевецької районної державної адміністрації 

  1.  Утворення комісії з розгляду питань стосовно списання майна, яке перебуває на балансі апарату та структурних підрозділів Кролевецької районної державної адміністрації.
  2.  Підготовка документів для отримання дозволу на відчуження майна.
  3.  Проведення незалежної оцінки.
  4.  Зняття транспортного засобу з обліку в МРЕВ ДАІ м.Глухів.
  5.  Продаж на аукціоні.
  6.  Перерахування коштів до Державного бюджету України.

ДЕРЖАВНИЙ ПРАПОР НЕЗАЛЕЖНОЇ УКРАЇНИ КРІЗЬ ПРИЗМУ ІСТОРІЇ

На вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України напередодні Дня Незалежності України та водночас, в день не менш знаковий та символічний для українців –Державного прапора України (23 серпня), в читальному залі районної бібліотеки відбулася зустріч за «круглим столом» за участю представників влади та громадськості.

Розпочалася зустріч переглядом короткометражного документального фільму про становлення символу України від найдавніших часів до сьогодення.

МЕДИЧНЕ СТРАХУВАННЯ НА КРОЛЕВЕЧЧИНІ

Ще у 2010 було видане розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про розвиток добровільного медичного страхування в області», у січні 2011 року – відповідне розпорядження голови райдержадміністрації в Кролевецькому районі.

Тому, 14 серпня на базі районного центру зайнятості було проведено засідання у форматі «круглого столу» щодо впровадження медичного страхування в районі

СОЦІАЛЬНІ ГАРАНТІЇ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ЩОДО РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ У КРОЛЕВЕЦЬКОМУ РАЙОНІ

Під головуванням начальника управління соціального захисту населення Кролевецької районної державної адміністрації Ганни Кучерявої проведено засідання "круглого столу" на тему: «Соціальні гарантії Президента України щодо реабілітації дітей-інвалідів у Кролевецькому районі».

У заході взяли участь представники Кролевецької центральної районної лікарні, Кролевецького центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів та спеціалісти управління соціального захисту населення.

ВЗАЄМОДІЯ ВЛАДИ З ІНСТИТУТАМИ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА НА КРОЛЕВЕЧИНІ

«На виконання доручень Президента України з питань взаємодії з інститутами громадянського суспільства (ІГС) у Кролевецькому районі, проводяться різні заходи, зокрема засідання громадських рад, засідання «круглих столів», до яких долучаються представники громадських організацій та інших інститутів громадянського суспільства», - зазначив заступник голови Кролевецької районної державної адміністарції Валерій Хиля.

Він взяв участь в засіданні «круглого столу» при управлінні Пенсійного фонду України в Кролевецькому районі під головуванням начальника управління Наталії Срібранець.