Районна газета

КОЖНА ЛЮДИНА МАЄ ЗНАТИ, ЯК ЗАХИСТИТИ СВОЇ ПРАВА

Всеукраїнський національний проект «Я маю право» покликаний підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві, наголосила під час апаратної наради в облдержадміністрації Ірина СВИСТУН

За словами начальника Головного територіального управління юстиції у Сумській області, 2018 рік в Україні оголошено Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», головним завданням якого є навчити громадян відстоювати власні права.

З метою активізації даної роботи на території області на офіційних сайтах виконавчих органів влади розроблено он-лайн платформи «Я МАЮ ПРАВО!», які будуть постійно наповнюватися актуальною інформацією у співпраці із управлінням юстиції.

Одним із ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту, є також надання громадянам безоплатної правової допомоги. За словами Ірини Свистун, це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному. Тому фахівці органів юстиції і в подальшому продовжуватимуть практику виїздів мобільних груп у райони, здійснюватимуть консультування та юридичну просвіту громадян.

Разом з тим на місцях передбачено проведення інформаційно-просвітницьких кампаній щодо правового виховання населення із залученням закладів освіти, культури тощо.