Районна газета

ВАСИЛЬ ХОМА: У ЗВ’ЯЗКУ З РЕОРГАНІЗАЦІЄЮ З РДА ВИВІЛЬНЯЮТЬСЯ КВАЛІФІКОВАНІ КАДРИ, І НАШЕ СПІЛЬНЕ ЗАВДАННЯ – НЕ ЗАЛИШИТИ ЇХ БЕЗ РОБОТИ

Про це зазначив голова облдержадміністрації під час відеоселекторної наради з питань здійснення в області заходів щодо реорганізації райдержадміністрацій, а також правонаступництва майна, прав та обов’язків РДА, що припиняються

За словами Василя Хоми, 80% працівників РДА, що сьогодні реорганізуються, – це люди, які пропрацювали в органах державної служби 10 і більше років.

«Це професіонали своєї справи і ми маємо зробити все можливе, щоб не втратити їх. Тому це питання на моєму особливому контролі. Я наголошую керівникам укрупнених 5 райдержадміністрацій та рекомендую органам місцевого самоврядування брати на роботу цих людей, серед яких чимало магістрів державної служби, юристів, економістів тощо», – наголосив Василь ХОМА.

Заступник голови облдержадміністрації Віталій МАКСИМЕНКО зазначив, що станом на сьогодні налічується 178 вакансій в розрізі виконкомів органів місцевого самоврядування. Наразі затверджують штатні розписи укрупнені райдержадміністрації, і там вакансії теж є. Це питання ретельно опрацьовується.

За словами начальника управління з питань персоналу апарату облдержадміністрації Олександра МАКУХИ, станом на сьогодні у територіальні громади працевлаштовано 28 осіб, які були вивільнені з РДА, ще будуть переведені 46 осіб. Робота в цьому напрямку триває. Тим більше, що згідно із законодавством, територіальні громади мають право брати на роботу працівників РДА без конкурсу, по переведенню.

Голова облдержадміністрації дав доручення зробити аналіз вакансій та потреб працівників, що вивільняються, і тримати цю роботу на контролі.

Крім того, під час наради обговорювалося питання правонаступництва майна, прав та обов’язків РДА, що припиняються. Василь Хома доручив керівникам структурним підрозділів облдержадміністрації ретельніше працювати в цьому питанні за своїми напрямками. Проблемні питання мають вирішуватися, а не накопичуватися.