Районна газета

НА СУМЩИНІ РОЗПОЧАВ РОБОТУ ШТАБ З ПРОТИДІЇ ЗАГРОЗАМ УСКЛАДНЕННЯ ДОРОЖНЬОГО РУХУ У ЗИМОВИЙ ПЕРІОД НА АВТОДОРОГАХ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ

За дорученням голови Сумської облдержадміністрації Василя ХОМИ введено в дію План взаємодії облдержадміністрації, Служби автомобільних доріг в Сумській області,ДП «Сумський облавтодор» ПАТ ДАК «Автомобільні дороги України», Управління Укртрасбезпеки у Сумській області, Управління патрульної поліції в Сумській області Департаменту патрульної поліції, Управління ДСНС України у Сумській області, Сумського обласного центру з гідрометеорології

У рамках реалізації плану відбулося перше засідання штабу з протидії загрозам ускладнення дорожнього руху в зимовий період на автодорогах загального користування державного значення, який очолив Іван РОМАНЮК, керівник Служби автомобільних доріг у Сумській області. Затверджено графік цілодобового чергування для моніторингу стану дорожнього покриття та забезпечення проїзду на автодорогах державного значення.

Під час засідання штабу спільно з патрульною поліцією, департаментами інфраструктури та цивільного захисту облдержадміністрації, представниками Управління ДСНС в Сумській області, ДП «Сумський облавтодор», ДП «Дороги Сумщини» та відповідальних працівників підрядних організацій, які утримують мережу доріг області, досягнуто домовленості щодо покращення співпраці та більш ефективної роботи в умовах негоди.

Наразі роботи з очищення доріг від снігу та обробці протиожеледними матеріалами здійснюються по всій області.

Станом на 9.00 9 лютого для розчистки автомобільних доріг залучено 97 одиниць снігоприбиральної техніки та 114 працівників ДП «Сумський облавтодор». Також залучено 28 одиниць техніки сторонніх організацій. По місту Суми працює 50 одиниць техніки та 100 працівників.

Місцевими органами виконавчої влади разом з дочірнім підприємством «Сумський облавтодор» для стабілізації руху транспортних засобів, із урахуванням проблемних ділянок та можливих заторів на автомобільних дорогах, визначено та обладнано 34 місця тимчасової стоянки великогабаритного транзитного транспорту та 25 пунктів обігріву для водіїв транспортних засобів.

На випадок різкого зниження температур на території Сумської області з додержанням карантинних вимог функціонують 622 пункти обігріву громадян.

Дорожники Сумщини закликають водіїв та інших учасників дорожнього руху бути уважними та обережними, дотримуватись правил дорожнього руху. 

Гаряча лінія Служби автомобільних доріг у Сумській області працює цілодобово за телефонами: 0542-700-281, 050-307-56-92.

Стоянки та місця відстою для транспортних засобів зображені на Google карті: https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=1sGUl921SASlFbB6VT-kNCq1qadarEFY0&ll=49.862953307926546%2C31.582737538789864&z=7&fbclid=IwAR0LPi2ApHZPqUFPREwXPU3Pav-sq8hQt8yTIwjQGZmpzWZtXLvkpEaQixs