Районна газета

НАУКОВЦІВ І КРАЄЗНАВЦІВ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗАПРОШУЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ ІМЕНІ ОЛЕНИ ТЕЛІГИ ТА ОЛЕГА ОЛЬЖИЧА

За словами організаторів конкурсу, захід проводиться з метою утвердження історичної пам’яті українського народу, його національної свідомості, формування та поширення духовних цінностей та пріоритетів

До участі в конкурсі імені Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятись зміг» запрошуються: науковці, аспіранти, краєзнавці, працівники архівів і бібліотек, студенти.

Конкурс проводиться у 5 номінаціях і охоплює як літературні, документально-публіцистичні твори, так і наукові дослідження національно-визвольної боротьби українського народу.

На Конкурс подаються оригінальні твори, написані українською мовою, які раніше не оприлюднювалися, зі світлинами, фотодокументами та іншими ілюстраціями (при наявності).

Прийом конкурсних робіт триватиме з 1 квітня до 1 вересня 2021 року. Конкурсні роботи надсилаються за адресою:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  з позначкою «Конкурс, оргкомітет».

Положення про Всеукраїнський літературний конкурс імені Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятись зміг» (Олена Теліга)