Районна газета

ВАСИЛЬ ХОМА: Я ПРИЙШОВ НА СУМЩИНУ, ЩОБ ПРАЦЮВАТИ НА РЕЗУЛЬТАТ

Голова Сумської облдержадміністрації в ексклюзивному інтерв’ю «Українському радіо Суми» розповів, зокрема, про плани щодо розвитку Сумщини, долю Сумського летовища, про те, коли в області розпочнеться вакцинація від COVID-19, та відповів на ряд інших питань

Під час розмови з журналістом радіо Василь ХОМА зазначив: «Я прийшов на Сумщину, щоб працювати на результат. Завжди, на всіх посадах, де я працював, мені вдавалося організувати ефективну роботу. А Сумщина мені дуже подобається. Я вважаю, що це край абсолютних можливостей і перспектив. У цій області закладений великий потенціал – як промисловий, так і аграрний. І необхідно створити умови, щоб цей потенціал розкрити».

Голова облдержадміністрації впевнений, що тільки ефективна командна робота сприятиме розвитку Сумщини.

«Зараз ми чекаємо остаточного погодження голів п’яти райдержадміністрацій та заступників голови облдержадміністрації, щоб вибудувати ефективну роботу за напрямками щодо розвитку економіки, аграрного сектору, соціальних послуг, культури. Сформована команда дасть цілісне бачення вирішення існуючих проблем і досягнення відповідних результатів», – розповів Василь Хома.

Інтерв’ю з очільником облдержадміністрації слухайте 11 лютого о 17.30 в ефірі «Українського радіо Суми» (проводове радіо та FM-радіо на частоті 88.1)