Районна газета

«КРОЛЕВЕЦЬКА КРАСУНЯ – 2014»

   28 червня, в місті Кролевець відбулося шоу краси та талантів – «Кролевецька красуня – 2014».
   У цьому році участь в конкурсі взяли 7 претенденток на звання найкрасивішої дівчини Кролевеччини. Знаковим стало те, що більшість конкурсанток були з сільської місцевості Кролевецького району, а саме: сіл Алтинівка, Грузьке та Білогриве. Вік учасниць  - з 14 до 17 років.
   Конкурс пройшов в п'ять етапів: "Візитка", "Світ моїх захоплень", "Грація", "Соціальна реклама" та "Вечірня сукня". Учасниці демонстрували не лише гарні вбрання, а й таланти: співали, танцювали, декламували вірші, в тому числі і свої, уривки з поем, ділилися своїми поглядами на життя.
   Пам’ятним для глядачів став конкурс соціальної реклами, який цього року був присвячений Дню Конституції України. Основним гаслом конкурсу стало – «Я – українка!». Дівчата-конкурсантки широко розкрили різні актуальні теми, такі як: патріотичне виховання молоді, збереження рідної мови, української природи, роль української жінки в культурі та мистецтві, лютневі події на Майдані Незалежності, любов до своєї Батьківщини та повагу до різних національностей, тощо. Перемогу в конкурсі «Соціальна реклама» отримала Вікторія Сухоженко, яка широко розкрила тему багатонаціональної України на прикладі рідного села Грузьке. Вона отримала подарунок від Кролевецького центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який вручила директор центру Наталія Кузюра.
   Голова Кролевецької районної державної адміністрації Олег Кучерявий очолив журі районного конкурсу і під час нагородження конкурсанток висловив слова щирої вдячності організаторам дійства та привітав всіх присутніх з Днем Конституції України й побажав міцного здоров’я, щастя, довголіття, миру та добра. Він, також, подякував творчому колективу Алтинівського сільського Будинку культури, який створив чудові музичні паузи між конкурсами.
   «Вітаю всіх учасниць районного конкурсу з тим, що вони достойно виступили. Сьогоднішній конкурс – це ще одна сходинка в їхньому житті і готуючись до нього вони здружилися і, надіюсь, стали ще більше любити свою землю, свій кролевецький край», - наголосив Олег Кучерявий.
   Після підбиття підсумків корону «Кролевецької красуні – 2014» отримала учениця СШ № 1, міста Кролевець  - Катерина Сидоренко, І віце-міс стала Анастасія Зенченко (ЗОШ №2, м. Кролевець), ІІ віце-міс – Вікторія Сухоженко, «Міс Елегантність» - Діана Заверюха (с. Алтинівка), «Міс Фотомодель» - Діана Поліщук (ЗОШ № 2, м. Кролевець), «Міс Талант» - Антоніна Мельник (с. Білогриве), «Міс Грація» - Аліна Дзюба (с. Білогриве). Улюбленицею глядачів, за підсумками конкурсу «Глядацьких симпатій», стала Анастасія Зенченко.
   Завдяки численним спонсорам, благодійникам та друзям районного конкурсу «Кролевецька красуня – 2014» всі учасниці отримали цінні подарунки. Вболівальники, яких зібралася цього дня повна глядацька зала, засипали конкурсанток квітами та поздоровленнями.