Районна газета

ЛІТНІЙ КОНЦЕРТ ДЛЯ ДІТЛАХІВ КРОЛЕВЕЧЧИНИ В РАЙОННОМУ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ

   Працівники, творчі колективи та окремі виконавці Кролевецького районного Будинку культури влаштували для дітей розважальну концертну програму «Привіт, літо». Здебільшого захід відвідали дітлахи, що відпочивають у літніх пришкільних оздоровчих таборах, яких на території  Кролевеччини, цього року діє 27, де оздоровлюється 1638 вихованців.
   «Літній відпочинок дітей має бути цікавим та змістовним. Тож ми теж долучаємося до організації їх дозвілля під час літніх канікул. Концерт, що підготували працівники районного Будинку культури, сприяє у отриманні дітлахами казкових емоцій, різноманітних розваг та знайомствам з новими друзями», - зазначила начальник відділу культури районної державної адміністрації Наталія Сіра.
   У сучасній, цікавій та чарівній постановці взяли участь: Аліна Мироненко, Ігор Гуменюк, Віктор Чечель, Вікторія Пугач, Володимир Булах, Олег Балун, Ірина Ситник, Андрій Возняк, студія естрадного вокалу «Кролевчаночка» (керівник Олена Власюк) та аматорська народна студія сучасного танцю "Фламінго" районного Будинку культури.
   Усі присутні залишилися задоволені, отримали масу позитивних вражень та подарунки за участь в ігровій вікторині – «Вгадай мелодію з мультфільму».