Районна газета

Молодіжна політика

ОГОЛОШЕННЯ!

Управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації оголошено проведення обласного конкурсу з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для реалізації яких надається фінансова підтримка на 2015 рік

Наказ управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації від 11.02.2015 № 37-ОД "Про проведення обласного конкурсу з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для реалізації яких надається фінансова підтримка на 2015 рік"

ФАХІВЦІ ІЗ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ ДОПОМОЖУТЬ ПЕРЕБОРОТИ СКЛАДНІ ЖИТТЄВІ ОБСТАВИНИ

Кролевецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є одним з ключових підрозділів районної державної адміністрації по забезпеченню соціальних послуг населенню на Кролевеччині.

«Фахівці із соціальної роботи, які працюють в центрі, відвідують, інспектують, здійснюють соціальний супровід сімей, дітей та молоді, які опинилися в складних життєвих обставинах разом із іншими суб’єктами соціальної роботи», - поінформувала на засіданні колегії районної державної адміністрації директор РЦСССДМ Наталія Кузюра.

НА КРОЛЕВЕЧЧИНІ ПРОХОДИТЬ АКЦІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

У рамках відзначення Міжнародної акції «16 днів проти насильства» та Дня спільних дій в інтересах дітей, за ініціативи служби у справах дітей, проведено «круглий стіл» на тему: «Насильство – це злочин».

«Проблема жорстокості та насильства у нашому суспільстві стає дедалі актуальнішою. Це пов’язано з багатьма соціально-економічними та психологічними чинниками», - наголосила на засіданні начальник служби у справах дітей Ірина Пугач.

 

БАГАТОДІТНА МАТИ З ОБТОВОГО ЛЮБОВ ПОПОВЧЕНКО ВІДЗНАЧЕНА ДЕРЖАВНОЮ НАГОРОДОЮ УКРАЇНИ

Указом Президента України від 23 серпня 2014 року № 668/2014 присвоєно почесне звання «Мати-героїня» жительці села Обтове Кролевецького району Любові Володимирівні Поповченко, матері п’ятьох дітей: двох доньок та трьох синів.

Вручити почесну нагороду матері-героїні до Обтового прибули голова Кролевецької районної державної адміністрації Олег Кучерявий, керівник апарату Кролевецької райдержадміністрації Олег Халецький, керуючий справами виконавчого апарату Кролевецької районної ради Юрій Цикал.

ПРОДОВЖУЮЧИ ПАМ'ЯТЬ ПОКОЛІНЬ

Голова Кролевецької районної державної адміністрації Олег Кучерявий, в день відзначення 70-річчя визволення України від фашистських загарбників, зустрівся із студентською молоддю Глухівського національного педагогічного університету імені О. Довженка.

«Сьогодні ми маємо фізичну можливість (інтернет, бібліотеки, тощо) для того, щоб вивчати та аналізувати історію. Також ми маємо свободу на вираження своїх поглядів, свого ставлення до історичних фактів та, в тому числі, подій Другої світової війни», - звучало у словах до студентів від керівника району.