Районна газета

З ВІДПОВІДАЛЬНОЮ МІСІЄЮ - ДО ЛЬВОВА

У залі засідань районної ради за участю керівників району, відповідальних працівників управління освіти, молоді та спорту РДА відбулася координаційна нарада, на якій йшлося про підготовку до відправлення молодіжної організації з Кролевеччини у складі 12 чоловік до Львова для участі у Програмі «Відкриття Львова» у рамках проекту «Дебатна школа: активна молодь- успішна громада». А тому на захід були запрошені безпосередньо діти, учасники поїздки та їхні батьки. Узгодити всі позиції по організаційним питанням допомогли депутат районної ради, директор Реутинського аграрного ліцею Валерій Чечель, керівник дебатної школи Володимир Любивий, спеціалісти управління освіти, молоді та спорту РДА Алла Мусієнко, Валентина Степаненко.

Як наголосив голова районної ради Микола Авраменко, на реалізацію даного проекту, згідно з рішенням сесії районної ради, були виділені кошти. Сама поїздка  до древнього міста для учнів стане винагородою за високі досягнення у навчанні та активну громадську роботу. Крім того, що діти візьмуть участь у дебатних змаганнях зі своїми ровесниками з Польщі на кубок голови Кролевецької районної ради, вони матимуть нагоду ознайомитися із самобутньою архітектурою міста, відвідати культурні та музейні заклади, по можливості побувати у Почаївській лаврі та відвідати інші визначні місця.

Вищеназваний проект, за словами Володимира Любивого, - захід міжнародний, і молодь Кролевеччини виступає в ролі партнерів, котрі можуть заявити про себе як про лідерів. Також висловив сподівання, що співпраця у даному напрямку продовжиться в подальшому вже на польській землі.

Про те, що даний проект є новим, цікавим напрямком роботи з обдарованою, талановитою молоддю та про гордість за наших дітей звучало й зі слів керівника групи, заступника голови районної ради Сергія Побивайла, начальника управління освіти, молоді та спорту РДА Віктора Дісковського.

Про велику відповідальність нашої делегації як сторони приймаючої, підбиваючи підсумки, наголосив голова районної ради Микола Авраменко та побажав всім успіхів в реалізації цього проекту.