Районна газета

«ВІД ЄВРОКЛУБУ – ДО ДЕБАТНОГО КЛУБУ!»

   «Основним принципом державної політики України - є прагнення вступити до Євросоюзу та посісти почесне місце серед розвинених європейських країн. Ми обрали складний шлях євроінтеграції і цим самим створюємо стабільний фундамент для майбутніх поколінь. Юні кролевчани зробили й свій європейський вибір, приєднавшись до створеного в районі Євроклубу, який діє при районному Будинку дітей та юнацтва», - прокоментував заступник голови Кролевецької районної державної адміністрації  Валерій Хиля.
   Ініціатор, натхненник та координатор Євроклубу, депутат Кролевецької районної ради Володимир Любивий, посівши посаду помічника ректора Глухівського національного педагогічного університету імені О. Довженка, продовжив свою важливу справу вже в стінах університету й надалі долучає кролевчан до вже масштабнішого дебатного проекту «Глухівський обрій: дебатний університет молодіжної активності» («ДУМА»), який став логічним продовженням діяльності Євроклубу та проведеного в минулому році дебатного турніру «Кролевецькі дебати».
   Тож, четвертий тур, 1/8 фіналу "Відкритого дебатного турніру в Глухові" символічно відбувся в Кролевці. Старшокласники шкіл Кролевецького району зіграли в IV турі на тему: «Ця палата створить сучасний бренд території». Шляхом жеребкування кролевчани були розподілені по таким рольовим місіям:
- Перший Уряд: Сірий Ілля та Тищенко Альона;
- Другий Уряд: Кравченко Ольга та Скиба Марина;
- Перша Опозиція: Чепурна Аліна та Мороз Ангеліна;
- Друга Опозиція: Супрун Андрій та Ромашко Тетяна;
   Суддівська колегія у складі головного спеціаліста управління освіти молоді та спорту РДА Валентини Степаненко, громадського активіста Сергія Ковальова та начальника управління юстиції в Кролевецькому районі Ірини Карел уважно стежила за перебігом гри і після короткого обговорення винесла вердикт: до наступної фази змагань проходять команди Другого Уряду та Першої Опозиції
   «На переможців сьогоднішньої гри попереду чекає участь в наступному турі дебатних змагань турніру, яка відбудеться в Глухові, 30 жовтня. Ми бажаємо їм гідно представити Кролевеччину і звісно ж перемоги», - підкреслила, наприкінці заходу, головний спеціаліст управління освіти молоді та спорту РДА Валентина Степаненко.
   За участь в турнірі всі учасники отримали інтелектуальні подарунки - книги від Мішеля Терещенка, нащадка роду промисловців і меценатів Терещенків, який опікується різними молодіжними проектами, серед яких і Міжнародний товариський дебатний турнір «Кубок М. Терещенка», що проходитиме в місті Одеса у рамках програми «В гостях у Дюка».