Районна газета

ДО ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ В ОСВІТНІХ ЗАКЛАДАХ КРОЛЕВЕЧЧИНИ ПІДІЙШЛИ ВІДПОВІДАЛЬНО

Як повідомив начальник управління освіти, молоді та спорту Кролевецької районної державної адміністрації Віктор Дісковський, харчування у загальноосвітніх навчальних закладах району розпочалося 2 вересня.

«Усі харчоблоки навчальних закладів підготовлені до роботи, забезпечені холодною і гарячою проточною водою та холодильним обладнанням. Відремонтовано технологічне обладнання, проведено внутрішні роботи по упорядкуванню і естетичному оформленню шкільних їдалень. Відповідними службами постійно проводиться контроль за якістю харчування», - підкреслив Віктор Дісковський.

Він повідомив, що у 2014-2015 навчальному році різними видами харчування охоплені 3004 учнів, що складає 99,5%. З районного бюджету для харчування дітей протягом 2014 року виділено 685,1 тисяча гривень, а також залучено позабюджетних коштів у сумі 268,1 тисячі гривень.

«Проведена значна робота по заготівлі овочевої продукції, що дозволяє економити кошти та годувати дітей більш якісно. До того ж всі овочі перевіряються на вміст нітратів», - зауважив посадовець.

У 18 дошкільних навчальних закладах району та в семи НВК організоване трьохразове харчування, у чотирьох НВК, де працюють групи короткотривалого перебування – одноразове.

«За бюджетні кошти харчуються учні 1-4 класів, 33 дітей-сиріт та діти із малозабезпечених родин. 88 дітей дошкільного віку із малозабезпечених родин отримують безкоштовне харчування у дошкільних навчальних закладах, 125 дітей із багатодітних сімей звільнені від сплати за харчування на 50%. Також, згідно рішення сесії районної ради, 19 дітей із багатодітних родин, де виховується 5 і більше дітей харчуються за кошти виділені з районного бюджету», - деталізував Віктор Дісковський.

Також, було зазначено, що діти вимушених переселенців харчуються на загальних основах, з врахування матеріального стану та приналежності до визначених соціальних груп. За ініціативи управління освіти, молоді та спорту РДА родини тих, хто бере участь у проведенні антитерористичної операції на сході звільнені від сплати різного роду шкільних внесків.