Районна газета

КРОЛЕВЧАНИ У ВИШИВАНКАХ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЗНАНЬ

День знань та початок навчального року школярі Кролевецького району зустріли в підвищеному патріотичному настрої, адже повсюди: на школах, державних установах, магазинах та приватних будівлях майоріли жовто-блакитні стяги, а звідусіль до своїх шкіл крокували сотні юнаків та дівчат у вишиваному вбранні.

Цього року дітлахи Кролевеччини долучилися до добровільної акції «Замість квітів  - допомога армії» і передали кошти на потребу військовим, замінивши букетики квітів на державну символіку.

У Кролевецькому районі навчальний рік розпочався для понад 3000 учнів, з яких більше 40 – це діти переселенців зі Східних областей України. За шкільні парти сіло понад 350 першокласників. Цій, прагнучій до нових знань, когорті учнів розкрили свої двері 28 навчальних закладів району.

У всіх закладах освіти 1 вересня пройшли урочисті лінійки, на яких були присутні представники районної та міської влади. Зокрема голова районної державної адміністрації Олег Кучерявий відвідав Кролевецьку загальноосвітню школу № 5 та дитячу школу мистецтв. У своїй промові керівник району звернувся до учнів, батьків та вчителів з проханням й надалі розвивати освітню галузь району, не зупинятися на здобутках задля виховання успішної, освіченої та патріотичної молоді, яка сприятиме зміцненню та розвитку держави.

Урочисті лінійки супроводжувала скорботна хвилина мовчання, яка розпочинала захід в кожній школі Кролевеччини. Всі - і великий, і малий в цю хвилину схилили голову віддавши шану загиблим на Сході воїнам – Героям України!

Також квітами, вирощеними на власних подвір’ях, школярі увічнили пам’ять воїнів, полеглих у часи Другої світової війни, поклавши їх до меморіалів, які розташовані по всім населеним пунктам Кролевецького району.