Районна газета

ДЗВІНОК ОСТАННІЙ ПРОЛУНАВ

Щороку, чудової травневої пори, коли навколо все буяє, квітне та співає, приходить свято останнього дзвоника. Воно радісне, бо закінчується навчальний рік і попереду цікаві та захоплюючі літні канікули. І хвилююче - для одинадцятикласників. Для них дзвоник пролунає востаннє й попереду  чекають незвідані далі в самостійне життя.

Цьогоріч 233 випускники з 19 шкіл району, збагачені знаннями, виплекані любов’ю вчителів та батьків урочисто, радісно і водночас хвилююче прощалися з рідною школою. Дякували своїм мудрим наставникам за посіяні в їхні душі зерна розумного, доброго, вічного, доземно вклонялися за виховання і підтримку найдорожчим людям – батькам.

З щирими напутніми словами проводжали випускників у самостійне життя педагоги, батьки, молодші школярі, керівники та представники від органів влади району, місцевого самоврядування,  відділу освіти РДА, інші гості, котрі завітали на свято останнього дзвоника. Виступаючі бажали кожному старшокласнику зробити правильний вибір життєвої дороги, особистого щастя, здійснення всіх планів та мрій, досягати все нових й нових вершин задля процвітання майбутнього рідного краю та нашої країни загалом. Школярам зичили приємного літнього відпочинку та оздоровлення, щоб восени з новими силами знову сіли всі за шкільні парти.

Когорта кращих учнів – активістів шкільного життя, юних науковців, спортсменів за високі результати, досягнуті у конкурсах різних рівнів, були відзначені грамотами.

В цей урочистий день, за доброю традицією, вулицями міста і сіл району пройшли святковою ходою першокласники та учні 11-х класів. Вшановуючи пам'ять про героїчне минуле, вони поклали квіти до Меморіалу Слави та пам'ятників і пам'ятних знаків загиблих в роки Великої Вітчизняної війни.