Районна газета

НА КРОЛЕВЕЧЧИНІ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ЛІТНЯ ОЗДОРОВЧА КАМПАНІЯ

Оздоровча кампанія 2013 року в Кролевецькому районі проходить відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», районної програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2013 рік, яка затверджена рішенням районної ради від 17.04.2013 року.
Сьогодні, 28 травня голова Кролевецької районної державної адміністрації Олег Шприндель проінспектував завершення підготовчих робіт до початку літньої оздоровчої кампанії в заміському оздоровчому таборі «Ластівка».
«На Кролевеччині проведено комплексну роботу, щодо створення належних умов для забезпечення літнього оздоровлення та відпочинку дітей. Виконуючі нові соціальні ініціативи Президента України, особлива увага приділяється дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. Заплановано стовідсоткове оздоровлення дітей даних категорій. Наш оздоровчий заміський табір «Ластівка» вже готовий прийняти першу зміну дітей. Він пройшов перевірку санепідемстанції, МНС, укомплектований кваліфікованими педагогічними та медичними кадрами, тут зроблено косметичний ремонт та закуплено нову постільну білизну», - відмітив керівник району.
Загалом, влітку 2013 року сплановано функціонування 34 освітянських відпочинкових і оздоровчих закладів, оздоровленням в яких буде охоплено 2008 дітей, для яких створено всі умови для безпечного перебування в таборах. Цього літа передбачається збільшення фінансування оздоровчої кампанії. Так, 123,4 тисячі гривень виділено з місцевих бюджетів. Всього на оздоровчу кампанію передбачено 654,8 тисячі гривень.