Районна газета

НА КРОЛЕВЕЧЧИНІ ВІДСВЯТКУВАЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

   По всьому району в цей день для дітлахів Кролевеччини проходять різноманітні святкові заходи. Та найбільше свято дитинства відбулося на центральному міському стадіоні Кролевця. 
   Окрім святкового концерту «Цей день на планеті хай сонцем сія» , тут проводилися показові заняття та майстер-класи гуртків позашкільної освіти , виставка виробів дитячої школи мистецтв і закладів позашкільної освіти. Дитячо-юнацька спортивна школа  управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації  презентувала  всі секції, що діють на її базі.
   Дітлахів зі святом привітали представники влади району та міста. Вони вручили школярам подарунки, а дітям-сиротам  подарункові сертифікати на придбання путівок в заміський оздоровчий табір «Ластівка» на першу зміну.  
   Приватні підприємці Віктор Лехман та Сергій Пономаренко подарували профільному табору при районному Будинку дітей та юнацтва ігрові набори.
   «В останній час, виконуючи нові соціальні ініціативи Президента України, нами приділяється все більше уваги всебічному розвитку дітей, їх оздоровленню та поліпшенню умов навчання та відпочинку. Вітаємо всіх зі святом дитинства та бажаємо вам теплого літа, змістовного й цікавого відпочинку. На вас чекають оздоровчі табори, що діють на території району, де створено всі належні умови для гарного відпочинку та оздоровлення», - зазначив, під час свята, керівник апарату Кролевецької районної державної адміністрації Олег Халецький.