Районна газета

І ВЕЧІР ВИПУСКНИЙ НАСТАВ НА КРОЛЕВЕЧЧИНІ

   У всіх школах Кролевецького району 1 червня відбулися випускні вечори. Представники влади району взяли участь в святковій ході та випускних балах, привітавши випускників зі святом та отриманням атестатів зрілості.
   «Нашим випускникам, з батьківською любов’ю, зичу, аби  їхні мрії здійснилися, і обрана професія була до душі й на все життя. Дорогі діти, хай щастить вам у всьому, де б ви не були, ким  би не стали не забувайте свою рідну Кролевеччину, батьків і вчителів. Здійснення Вам всіх заповітних мрій, плавання без штормів  у бурхливому океані життя», - поздоровив випускників голова Кролевецької районної державної адміністрації Олег Шприндель.
   Випускний вечір - це свято учнів, вчителів і, звичайно ж, батьків. Свято з відтінком смутку, та все ж воно  більш радісне і запам'ятовується на все життя. Попереду - нові горизонти, нові знання, нові знайомства, нові досягнення і подолання нових вершин. Загалом, в районі пройшли випускні вечори для 233 учнів шкіл. Далі, навчання в професійних та вищих навчальних закладах, проте вони вже є гордістю Кролевеччини.