Районна газета

ГОЛОВА КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕГ ШПРИНДЕЛЬ ПОЗДОРОВИВ КОЛЕКТИВ ТА УЧНІВ МІСЬКОЇ ЗОШ № 7 ЗІ 100-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ ЗАКЛАДУ

   12 червня на подвір'ї школи зібралися жителі мікрорайону Подолово, нинішні, колишні і майбутні учні закладу, вчителі, представники влади району, меценати. До всіх присутніх звернулася директор школи Світлана Фокіна, яка подякувала районній владі за виділені кошти на ремонт закладу, за підтримку у збереженні школи, батькам за довіру, учням за гарні результати в навчанні.
   «Багато зроблено за останній рік, завдячуючи фінансовій підтримці районної влади. Так, була підведена вода, осучаснений внутрішній вигляд фойє, зокрема, стеля та стіни, відремонтований дах, обладнаний внутрішній туалет у будівлі початкової школи, облаштовані класи для шестирічок. Там встановлено опалення, у центральній будівлі школи вставлені сучасні віконні блоки, упорядковані фруктовий сад, клумби, посаджено молоді яблуньки, вирішені числені господарські питання», - сказала директор навчального закладу С. А. Фокіна.
   Тож, заклад оновився матеріально і духовно, дітям та вчителя стало затишно і комфортно працювати й вчитися. І, як зазначила директор школи, все це вже дало свої позитивні результати: з 50 учнів 10 закінчили рік з високим рівнем навчальних досягнень, школярі взяли активну участь у Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах, зокрема „Кенгуру”, „Левеня”, „Гринвіч”, „Колосок”, „Лелека”, Всеукраїнських предметних олімпіадах I-II турів, спортивних конкурсах тощо. Високих результатів досягли учні у спортивних змаганнях з легкої атлетики та дзюдо; у фестивалі юних майстрів „Веселка творчості”, посіли призові місця у II турі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання та української мови.
   Голова районної державної адміністрації Олег Шприндель поздоровив зі святом всіх присутніх, побажав школі подальшого розвитку, збільшення кількості учнів і ще багато років плідного функціонування.
   Також, з найкращими побажаннями звернулися до присутніх начальник управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Віктор Дісковський, голова районної ради профспілки працівників освіти і науки України Ганна Лукаш та інші. Гості зичили розквіту закладу, а учням знайти свою стежину в житті, успіхами прославити школу й рідну Кролевеччину. У цей день школа отримала численні подарунки від управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації й меценатів. Зокрема, DVD міні HI-FI систему школі подарував директор Кролевецького Комбікормового заводу Олександр Андрущенко.
   Концертну програму для рідної школи підготували  її вихованці  та вчителі - хоч і не дуже числена, проте міцна родина. Випускники отримали  атестати зрілості, пообіцявши пам'ятати школу і наставників.
   День народження школи святкували душевно й щиро, адже недаремно кредом педагогічного колективу є: «Азбука виховання людяності в тому, щоб ми, віддаючи тепло своєї душі  іншим людям, знаходити у цьому особисту радість».