Районна газета

НА КРОЛЕВЕЧЧИНІ ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ РАЙОННОГО ЕТАПУ КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2014»

   Протягом двох днів кращі представники потужної освітянської родини Кролевеччини демонстрували свої таланти, інтелектуальні та творчі здобутки. У заочному та очному турах районного етапу взяло участь 14 педагогів.
   «Наша освітянська сім’я талановита. потужна і професійна. І конкурсанти ще раз продемонстрували це. Нехай для переможців конкурсу це буде перший, але не останній подіум в житті. Хотілося б. щоб ваші імена прозвучали на всю Україну. І ми з кожним роком збільшували когорту кращих вчителів. Та все ж, головними вашими здобутками були, є і будуть – ваші учні, в очах яких ви запалюєте вогник знань», - поздоровив учасників районного етапу начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Віктор Дісковський.
   Тож переможцями районного етапу, які будуть представляти Кролевеччину на обласному рівні стали: Олена Мокрогуз, директор Грузчанської ЗОШ, Алла Стожок, учитель ЗОШ № 6 (м. Кролевець), Лариса Павленко, учитель ЗОШ 3 6 (м. Кролевець), Любов Зубенко, учитель Реутинської ЗОШ та Олена Оболоник, учитель НВК № 4 (м. Кролевець).
   Всі учасники, переможці та лауреати отримали Дипломи та Грамоти управління освіти молоді та спорту РДА, подарунки, квіти та слова вдячності від учнів, колег та керівників.