Спорт

Спорт

ПЕРШІСТЬ РАЙОНУ З ФУТБОЛУ ДІСТАЛАСЬ ГОСТЯМ З КОРОПУ

Протягом червня-вересня в Кролевецькому районі проходила відкрита першість з футболу, в якій взяли участь команди з міста Кролевець, сіл Тулиголове, Дубовичі, Ленінське та гості з міста Короп, Чернігівської області.

Переможців та призерів турніру в актовому залі районної ради привітали заступник начальника управління освіти, молоді та спорту Микола Безверхий, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Юрій Цикал та голова федерації футболу в Кролевецькому районі Микола Лавринець.

У «ЛОКОМОТИВА» СРІБЛО ЧЕМПІОНАТУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ

22 жовтня кролевецький «Локомотив» вдома зустрічався зі своїми кривдниками в першому колі сумським «СумДУ» і переміг з розгромним рахунком 5 : 1.

Забивши швидкий гол на 5 хвилині зустрічі (Півненко Вадим), кролевчани довго не могли подвоїти рахунок і лише на 45 хвилині після масованої атаки, м’яч влетів у ворота суперників від свого гравця.

"ЛОКОМОТИВ" ЗІГРАВ ОДНУ З НАЙВАЖЛИВІШИХ ІГОР ЧЕМПІОНАТУ

Кролевецький „Локомотив” на виїзді зустрічався з головним своїм конкурентом на  звання чемпіона області з футболу, роменським „Агробізнес ТСК ”.

Для обох команд це була сама головна гра цього чемпіонату, оскільки перемога кролевчан фактично гарантувала їм чемпіонські звання, а поразка роменчан ускладнювала їм виконання поставлених завдань перед командою на початку сезону.

ВИРІШАЛЬНА ПЕРЕМОГА КРОЛЕВЕЦЬКОГО «ЛОКОМОТИВА»

Кролевецький «Локомотив» 04 жовтня на виїзді проводив одну із вирішальних ігор, яка могла вплинути на підсумковий виступ команди у цьогорічному чемпіонаті, з одним із запеклішим своїм супротивником,  глухівським «Велетнем».

З перших же хвилин зустрічі на полі зав’язалася запекла боротьба за кожен м’яч. Враховуючи стан поля, дуже складно було вести комбінаційну гру та грати у «короткий пас», вся гра зводилася до довгих передач та боротьби за м’яч у кожному ігровому моменті.