Районна газета

ФК "ЛОКОМОТИВ" ПЕРЕМІГ СУМСЬКУ "БАРСУ"

Останніми вихідними у Кролевці було дуже жарко. І не лише через погоду – цієї суботи на міському стадіоні задавали жару футбольні команди та їх уболівальники. У рамках першого туру чемпіонату області 18 травня відбувся матч між кролевецьким ФК «Локомотив» та сумським ФК «Барса».

На гру прийшло подивитися чимало кролевчан: багато татусів і мамусь привели з собою й діточок, аби долучити малечу до спортивного життя міста. І це дуже правильно, адже популяризація здорового способу життя – один із основних пріоритетів розвитку всієї країни.

Сонце палило нещадно, але, незважаючи на спеку, боротьба на полі точилася дуже серйозна. Ніхто не хотів віддавати першість супернику. Та все ж хлопці в червоному показали, на що вони здатні – на превелику радість кролевчан, з рахунком 4:2 перемогу здобув «Локомотив». Це перша гра нашої команди у новому складі. Капітан «Локомотиву» Сергій Щасливий розповів: «Ми створили нову команду на базі Кролевця зовсім нещодавно. Ця команда – результат поєднання в єдине ціле найкращих гравців ФК «Дружба» і талановитих кролевчан. Перша гра у новому складі була дуже важка, адже учасники до сих пір знайомляться, звикають один до одного. Але результат є, і це – найголовніше. Не можу сказати, що нам вдалося сьогодні показати красиву гру, але ми були націлені на перемогу – і всі разом ми її здобули».

Тож, вітаємо кролевецький клуб і чекаємо нових перемог!