Районна газета

КРОЛЕВЕЧЧИНА ПИШАЄТЬСЯ СВОЇМИ ДІТЬМИ

   Сьогодні, команда Кролевецької спеціалізованої школи № 3 успішно пройшовши районний, зональний та обласний етапи Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя», вдруге поспіль, отримала перемогу, виборовши перше місце і залишивши позаду 27 команд  зі всієї України. Вони, знову сколихнули Міжнародний дитячий центр "Артек"та нагадали Україні, що це є за славне місто Кролевець.
   "Ми пишаємося нашими дітьми. Те, що вони вдруге отримали перемогу на Всеукраїнських змаганнях такого високого рівня, ще раз підтверджує те, що наші діти- найкращі. Від усієї Кролевеччини вітаю дітлахів міської спеціалізованої школи № 3 з перемогою, і радію за них разом з батьками, вчителями та наставниками", - поздоровив переможців голова Кролевецької районної державної адміністрації Олег Шприндель.
   «Олімпійське лелеченя», ініціатором та засновником якого є Національний олімпійський комітет України проводиться з метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху серед дітей, залучення якомога більше їх кількості до занять спортом, організації змістовного дозвілля тощо.